Динамо в екстратаймі вибороло путівку до півфіналу Кубка України

Динамо в екстратаймі вибороло путівку до півфіналу Кубка України Facebook Dynamo Kyiv

У 1/4 фіналу Кубка України "біло-сині" в меншості мінімально обіграли "Олександрію" — 1:0 і зіграють на наступній стадії турніру.

Перша половина зустрічі обійшлася без голів. У другому таймі підопічні Олексія Михайличенка лишилися вдесятьох через грубий фол півзахисника Динамо Мохамеда Кадірі на Дмитрові Гречишкину. Ганець отримав другий "гірчичник" і змушений був піти з поля.

Після вилучення кияни на 79-й хвилині таки відправили м'яч у сітку воріт суперників, але рефері після перегляду епізоду з допомогою VAR гол Назара Русина скасував.

В основний час відкрити рахунок суперникам не вдалося, тож долю поєдинку мали вирішити екстратайми. На 106-й хвилині перемогу своїй команді приніс півзахисник Динамо Віктор Циганков, який, обігравшись з Томашем Кендзьорою, потужним ударом розстріляв ворота олександрійців і вивів свій клуб до півфіналу Кубка.

Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться 13 березня. Серед вже відомих півфіналістів - закарпатський Минай та Маріуполь. Остання путівка дістанеться переможцеві матчу Десна-Ворскла, який відбудеться 12 березня.

Як відомо, фінал Кубка України вперше в історії відбудеться в Тернополі.

ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди