Роман Яремчук оформив "гол+пас" за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії: відео

Це перші результативні дії українця в чемпіонаті з вересня.

26-річний український футболіст Роман Яремчук відзначився двома гольовими діями в матчі чемпіонату Португалії "Бенфіка" - "Марітіму" (7:1). Українець спершу віддав асист, а тоді забив гол.

Яремчук вийшов у основі на матч проти "Марітіму" - це уперше він вийшов на поле в чемпіонаті Португалії з 3 грудня. Останню гру він пропустив через невелике пошкодження.

А усього в чемпіонаті Португалії для Яремчука це восьмий вихід в основі у сезоні. Він відіграв 77 хвилин, після чого українця замінили - йшов з поля Роман за рахунку 5:0 на користь своєї команди.

У першому таймі "Бенфіка" забила тричі, а на початку другого тайму довела рахунок до 5:0 - в останніх двох голах безпосередню участь взяв Роман Яремчук.

Під час четвертого голу Роман віддав результативну передачу на Рафу Сілву - українець пасом розрізав захист суперника, Сілва вийшов віч-на-віч і перекинув воротаря.

• Відео асисту Яремчука за "Бенфіку"

А дев'ять хвилин потому футболісти опинилися в протилежній ситуації - Рафа Сілва асистував на Романа Яремчука, якому залишилося влучити у порожні ворота.

• Відео голу Яремчука в матчі "Бенфіка" - "Марітіму"

Для Яремчука цей гол став першим у чемпіонаті з 25 вересня - майже три місяці українець не забивав у цьому турнірі.

Загалом Роман Яремчук оформив свою 10-11 результативну дію за "Бенфіку" - в українця 6 голів та 5 асистів.

Матч закінчився з рахунком 7:1 на користь "Бенфіки" - після цієї перемоги клуб залишився на третьому місці в чемпіонаті, 37 очок після 15 турів.

Як грає Роман Яремчук за "Бенфіку"

• Виходив на поле в 22-х матчах в усіх турнірах (1256 хвилин) у сезоні 2021/22, забив 6 голів та віддав 5 асистів.
  • Усі голи Яремчука: 5 - у чемпіонаті Португалії, 1 - у Лізі чемпіонів.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу