В івано-франківському Палаці Потоцьких втретє засвітили новорічну арт-ялинку

В івано-франківському Палаці Потоцьких втретє засвітили новорічну арт-ялинку

В івано-франківському Палаці Потоцьких втретє засвітили новорічну арт-ялинку
фото: Суспільне Карпати

В Івано-Франківську 19 грудня о 17:00 на території Палацу Потоцьких засвітили арт-ялинку. Вся конструкція ялинки складається зі 125 частин і прикрашена дерев’яними іграшками. Прикраси створили воїни АТО/ООС у центрі “Бандерівський Схрон”, повідомляє з місця події кореспондентка Суспільного.

Інсталяцію засвітили уже третій рік поспіль, каже директор комунального підприємства "Простір інноваційних креацій "Палац" Володимир Гайдар.

Володимир Гайдар на відкритті арт-ялинки
Володимир Гайдар на відкритті арт-ялинки. фото: Суспільне Карпати

"Висота нашої арт-ялинки сягає приблизно 4,5 м. Це — ціла артінсталяція. Вона була спеціально виготовлена для нас три роки тому. Цьогоріч новинкою є інсталяція з вогників "Світло Різдва". Їх є чотири. Ці вогники означають наближення новорічних свят. Ми їх будемо запалювати щотижня. І вже один з вогників горить, оскільки сьогодні ми відзначаємо День святого Миколая", — розповів Володимир Гайдар.

Шопка у Палаці Потоцьких
Шопка у Палаці Потоцьких. фото: Суспільне Карпати

Традиційно у Палаці Потоцьких виставляють шопку. Серед цьогорічних новинок, за словами директора комунального підприємства "Простір інноваційних креацій "Палац", є скринька для листів вдячності Миколаю, які писатимуть діти.

"Усі охочі можуть долучитися до такої ініціативи. Дітки пишуть листи та приносять до скриньки. Ми їх прийматимемо до 2 січня. Тоді ж на території Палацу Потоцьких їх зачитаємо. А найкращі опублікуємо на нашому сайті", — каже Володимир Гайдар.

Арт-ялинку засвітли уже втретє
Арт-ялинку засвітли уже втретє. фото: Суспільне Карпати

Іванофранківка Ганна Млин сьогодні разом зі сім‘єю прийшла подивитися на арт-ялинку. Жінка розповідає, що тут — вперше.

"Дуже гарно і креативно. Я вперше бачу таку інсталяцію. Мені вона сподобалася. Видно, що люди, які її виготовляли, робили це з любов‘ю", — каже Ганна Млин.

До 14 січня на території палацу працює ярмарок
До 14 січня на території Палацу працює ярмарок. фото: Суспільне Карпати

Сьогодні у Палаці Потоцьких планували показати виставу “Нові пригоди музикантів з Бремена” бельгійського театру “ЕММА”. Однак, за словами Володимира Гайдара, цю подію переносять на 24 грудня. Окрім цього, на території палацового комплексу планують провести ще чотири заходи.

Іграшки на ялинці створили воїни АТО/ООС
Іграшки на ялинці створили воїни АТО/ООС. фото: Суспільне Карпати

"На жаль, актори театру захворіли. Тому ми вимушені перенести виставу. Ще 24 грудня о 17:00 ми плануємо відкриття палацової “Шопки”, чергове запалення "Світла Різдва" та виступ народного камерного хору "Фелісіо" з програмою"Етноколяда".  Окрім цього, ще плануємо відкриття виставки-конкурсу різдвяних шопок, який триватиме з 24 грудня до 14 січня", — розповів Володимир Гайдар.

Також на території Палацу Потоцьких до 14 січня працюватиме різдвяний ярмарок.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок