"Можливо, не варто було взагалі стартувати". Олена Білосюк - про останнє місце у масстарті

Ексклюзивно
. Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Біатлоністка визнала, що була неготовою до старту.

Жіночий масстарт став одним із двох заключних гонок на останньому етапі Кубка світу з біатлону у 2021 році. Тріумфторкою гонки стала шведка Ельвіра Еберг, для якої ця перемога стала другою поспіль після першого місця у персьюті.

Від України у масстарті взяли участь одразу три біатлоністки: у день змагань до Олени Білосюк та Дар'ї Блашко приєдналася і Юлія Джима. Проте жодній з українок не вдалося навіть фінішувати у топ-25.

Останньою у масстарті фінішувала Олена Білосюк, яка брала участь у третій поспіль гонці на етапі. Українська біатлоністка припустилася чотирьох хиб і відстала від Ельвіри Еберг на понад 5 хвилин.

Після гонки Білосюк дала ексклюзивний флешкоментар Суспільне Спорт, у якому звернула увагу на те, що була неготовою до масстарту. І припустила, що їй взагалі не варто було стартувати.

• Про виступ у масстарті

"Гонка зовсім не пішла. Мені важко було і на розминці, і на пристрілці. Можливо, не варто було взагалі стартувати. Можливо, тренери у мене більше вірять, аніж я сама. Хотілося б краще. Не знаю, може вже вік дається взнаки".

• Про підтримку трибун

"Дивлячись на те, що я бігла в останніх номерах практично усю гонку, публіка підтримувала і на фініші трибуни були. Звісно, приємно, вітала їх, вдячна, що вони підтримували. Заради цього вони приїхали, щоб подивитися на нас".

• Про подальші плани після останнього етапу в Ансі

"Нормальні люди будуть святкувати і відпочивати, а ми - працювати".

Як виступила Олена Білосюк у масстарті

• результат на фініші: 30-е місце (+5:12.6 хвилини відставання від переможниці Ельвіри Еберг)
  • швидкострільність: 17-е місце (1:54.9 хвилини на 20 мішеней)
  • хід по дистанції: 30-е місце (+4.20.8 хвилини від найшвидшої на дистанції Жюстін Бреза-Буше)