Світовий банк виділив Україні 300 мільйонів євро на реформи

Світовий банк виділив Україні 300 мільйонів євро на реформи

Світовий банк виділив Україні 300 мільйонів євро на реформи
Ілюстративне фото, Unspladh

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила надання Україні другої позики у розмірі 300 мільйонів євро на підтримку реформ і пом'якшення наслідків пандемії коронавірусу.

Про це повідомила пресслужба банку.

Зазначається, що виділені кошти спрямовують на підтримку критичних для економічного відновлення країни реформ, а також для пом'якшення наслідків пандемії COVID-19. Зокрема, йдеться про демонополізацію економіки та зміцнення антикорупційних інституцій; розвиток ринку землі та кредитного ринку, включно з розширенням доступу до фінансування для дрібних фермерів; зміцнення системи соціального захисту для людей похилого віку.

Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі констатує, що Україна повільно відновлюється після потрясіння в результаті пандемії COVID-19.

"Ми сподіваємося, що ця позика надасть необхідну підтримку реформам, спрямованим на сприяння сильному та інклюзивному відновленню", – сказав він.

У банку нагадали, що перший подібний кредит на 350 мільйонів доларів затвердили у червні 2020 року для підтримки запуску земельної реформи, а також для допомоги уряду України у забезпеченні зростання аграрного сектору та інвестицій у сільське господарство.

Що відомо

  • 11 грудня Світовий банк виділив Україні 150 мільйонів доларів на проведення вакцинації від коронавірусу та закупівлю вакцин.
  • 10 грудня Європейський інвестиційний банк переказав Україні 50 мільйонів євро на підтримку державної програми вакцинації у 2022 році.
  • У травні 2021 року Рада виконавчих директорів Світового банку погодила виділення 100 мільйонів доларів на позики представникам малого та середнього бізнесу в Україні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок