Американський бейсболіст приїхав тренувати юних рівненських софтболістів

Американський бейсболіст приїхав тренувати юних рівненських софтболістів

Ексклюзивно
Американський бейсболіст приїхав тренувати юних рівненських софтболістів
Фото: Суспільне Рівне

Триразовий переможець всесвітньої серії з бейсболу Вейн Гардовськи приїхав у Рівне потренувати юних софтболістів. Під його керівництвом вони освоюють ігрові комбінації, розташування на полі, кидки та інші базові навички. Тренування відбуваються у школі №8.

Софтболісти найменшої вікової категорії виконують вправи, які розвивають координацію, швидкість реакції, влучність. Один із них – Стас Кашталян.

"Ловимо м'ячі, відбиваємо м'ячі і ловимо, щоб своєму пітчеру кидати на першій базі", – каже юнак.

Триразовий переможець всесвітньої серії з бейсболу Вейн Гардовськи тренує юних софтболістів з Рівного
Триразовий переможець всесвітньої серії з бейсболу Вейн Гардовськи тренує юних софтболістів з Рівного. Фото: Суспільне Рівне

Софтболісти тренуються під керівництвом Вейна Гвардовськи, який проживає в американському Х'юстоні. Тут займається як з початківцями, так і спортсменками, які виступають за національну збірну із софтболу.

Американець каже, що, можливо, у Рівному не надто розвинута матеріальна база, проте є чимало перспективних гравців.

"Я люблю софтбол і дуже люблю працювати з дітьми. Найважливіше для мене – це навчити гравців краще розуміти гру. Ми працюємо над фундаментальними, базовими навичками: розташуванням на полі, комбінаціями, кидками. Це дуже важливо", – каже тренер.

Триразовий переможець всесвітньої серії з бейсболу Вейн Гардовськи тренує юних софтболістів з Рівного
Триразовий переможець всесвітньої серії з бейсболу Вейн Гардовськи тренує юних софтболістів з Рівного. Фото: Суспільне Рівного

Як розповів Суспільному головний тренер рівненського клубу "Західний вогон" Володимир Судимак, Вейн Гвардовськи не лише вчить спортсменів, а й матеріально допомагає розвитку софтболу у місті.

"У нього методи навчити правильно з самого початку: махати биткою, ступати правильно кроки, ловити м'яч правильно, дивитися до кінця на м'яч, тобто те, що ми вчимо дітей і є підтвердження, що ми на правильному шляху. І коли це говорить людина з Америки, тоді ще більше уваги звертаєш і це нам дозволяє бистріше дітей навчити", – каже Володимир Судимак.

У Рівне американський тренер приїздить вчетверте.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Вибір редакції

На початок