Україна укріпила понад 50 кілометрів кордону з Білоруссю – Шмигаль

Україна укріпила понад 50 кілометрів кордону з Білоруссю – Шмигаль

Україна укріпила понад 50 кілометрів кордону з Білоруссю – Шмигаль
Фото ілюстративне: ДПСУ

У межах робіт із розбудови державного кордону Україна укріпила вже понад 50 кілометрів прикордонної ділянки на межі із Білоруссю.

Про це 17 грудня під час години запитань до уряду у Верховній раді повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, нині робота ведеться за двома різними програмами, що передбачають розвиток цивільної та прикордонної інфраструктури.

"Урядом і МВС, Державною прикордонною службою розроблена програма розбудови державного кордону: окремо цивільної інфраструктури, пунктів пропуску на основі Міністерства інфраструктури, і окремо – інфраструктури прикордонної, яка захищає нашу державу з усіх сторін, не лише зі сторони однієї з держав", – розповів Шмигаль.

Він додав, що на реалізацію програм виділені кошти з резервного фонду. Частина з них вже спрямована на закупівлю колючого дроту.

"Робляться відповідні укріплення, станом на сьогодні це вже понад 50 кілометрів на тих ділянках, де найбільш ймовірні, скажімо так, певні дії зі сторони інших держав", – пояснив посадовець.

Що відомо

  • Білорусь звинуватила пілотів українського гелікоптера у порушенні кордону під час навчань.
  • 24 листопада на кордоні з Білоруссю розпочалася спеціальна прикордонна операція "Полісся", до якої долучили сили Нацгвардії, Нацполіції, ЗСУ та інші резерви. Операцію координує Державна прикордонна служба.
  • Раніше МВС України вирішило посилити присутність прикордонників на кордоні з Білоруссю. Водночас уряд України спрямував 175 мільйонів гривень на посилення охорони українсько-білоруського кордону.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок