У Мукачівській громаді прийняли бюджет на 2022 рік: на що спрямують кошти

У Мукачівській громаді прийняли бюджет на 2022 рік: на що спрямують кошти

Доповнено
У Мукачівській громаді прийняли бюджет на 2022 рік: на що спрямують кошти
Фото ілюстративне: Суспільне Ужгород

Бюджет Мукачівської громади на 2022 рік прийняли депутати міськради 17 грудня. Його дохідна частина 1 мільярд 336 мільйонів гривень. Про це Суспільному розповів голова Мукачівської міськради Андрій Балога.

За його словами, більшу частину видатків — майже 850 мільйонів гривень — спрямують на освіту, медицину, культуру, спорт та соцзахист.

Найбільше у 2022 році у громаді передбачили на освіту — 710 мільйонів 322 тисячі гривень. Це на зарплату працівникам, оплату комунальних послуг, капітальний ремонт, на обладнання та освітні програми.

На розвиток інфраструктури передбачили майже 183 мільйони, на підтримку медичної галузі міста — 42 мільйони 59 тисяч гривень, з них майже 20 млн – на оплату комунальних послуг та теплозабезпеченням закладів. На культуру і мистецтво передбачили майже 33 мільйони 790 тисяч, на ЖКГ — 169 мільйонів 216 тисяч гривень. Майже 20 мільйонів гривень виділять на спортивну галузь.

"Це базовий бюджет. У лютому будемо наново затверджувати бюджет, тому що в нас ще будуть додаткові гроші – це прихідність цього року. Ми більше, ніж на 100 мільйонів збільшимо ще капітальні видатки в наступному році. Всі проєкти громадських ініціатив враховані в бюджеті: будівництво центру контролю за тваринами, всі дитячі майданчики, спортивні майданчики, які люди враховували, сквери, площі. Передбачені кошти для будівництва відповідних вузлових розв’язок, які ми протягом року експериментували. Це вулиця Космонавта Біляєва, в центрі міста вулиці Валенберга, Духновича, Стуса та Садова. Також це вулиця Миру біля бібліотеки Центральної. Тобто будуть повністю зроблені кругові розв’язки, пішоходні переходи", — розповів міський голова.

Загальний обсяг видатків — понад 1 мільярд 268 мільйонів гривень. Це на 154,3 мільйона гривень більше, ніж у 2021-му.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок