В Україні розпочався конкурс на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA 4

В Україні розпочався конкурс на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA 4

В Україні розпочався конкурс на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA 4
Facebook

Уже вчетверте загальнонаціональний конкурс PITCH UA підтримує створення якісного контенту для телеканалів, кінотеатрів та веб-ресурсів. Цьогорічні теми для подання проєктів "Медіа мають значення" та "Видимі трансформації".

Про це повідомляється на сайті конкурсу.

До участі запрошуються українські організації із концепціями аудіовізуальних проєктів розважального, освітнього та культурного характеру для телебачення, кінотеатрів та цифрових платформ. Цього року на конкурс приймаються виключно проєкти, які перебувають на стадії розробки, а не виробництва.

Формати контенту

Художні серіали (включно з анімаційними), документальні фільми, реаліті шоу, ток-шоу, тележурнали, розважально-пізнавальні шоу, веб-контент або повнометражні фільми (включно з повнометражними анімаційними стрічками).

Хто може брати участь у конкурсі

Недержавні організації, громадські об'єднання, приватні підприємці та інші суб'єкти господарювання, зареєстровані в Україні. Організація або група організацій, які належать до одного холдингу, можуть подати одну заявку в межах кожної теми. Одній організації або групі організацій одного і того ж власника може бути надано не більше одного гранту.

Етапи конкурсу

  1. Етап включає офіційне онлайн-відкриття та процес прийому заявок із первинними грантовими концепціями, серед яких будуть обрані учасники, які проходять до наступного етапу;
  2. Етап включає презентацію та аналіз проєктів, які пройшли попередній відбір. Це дозволить учасникам детальніше розробити свої концепції за підтримки українських і міжнародних експертів, а також подати повний перелік необхідних документів;
  3. Учасники, які пройдуть до цього етапу, презентують свої проєкти на фінальному відкритому пітчингу, за результатами якого будуть оголошені переможці PITCH UA 4.

Гранти

Планується фінансування у розмірі 26,7 млн грн на 6-8 грантових угод. Сума кожного гранту має бути в межах між 1 335 000 грн та 4 005 000 грн. Проте остаточна сума залежатиме від грантової діяльності та фінальних перемовин, і може бути нижчою чи вищою, аніж зазначені межі. Очікувана тривалість грантової угоди – не більше року. Орієнтовна дата початку грантів – не раніше 1 липня 2022 року.

Кінцевий термін подання первинних грантових концепцій – 10 січня 2022 року. Подати заявку можна за посиланням.

PITCH UA проводиться за підтримки проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), за сприяння міністерства культури та інформаційної політики України. Мета конкурсу – створення аудіовізуальних проєктів, спрямованих на зміцнення багатокультурного та багатонаціонального громадянського суспільства в Україні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок