Обласна рада внесла зміни до бюджету Буковини на 2021 рік. За що проголосували

Обласна рада внесла зміни до бюджету Буковини на 2021 рік. За що проголосували

Обласна рада внесла зміни до бюджету Буковини на 2021 рік. За що проголосували
Чернівецька обласна рада. Фото: Суспільне Чернівці

Депутати Чернівецької обласної ради проголосували за зміни до бюджету на 2021 рік. Загалом видатки гроші, які спрямовуються на реалізацію програм та заходівобласного бюджету збільшили на понад 32 мільйони гривень.

Про це передає кореспондентка Суспільного з сесії облради.

Зміни до бюджету дадуть можливість завершити рік бюджетним установам, яким не вистачало грошей на комунальні послуги та зарплати. Про це у коментарі Суспільному сказала директорка департаменту фінансів облдержадміністрації Анжела Дякова.

"Обласні заклади та територіальні громади додатково отримали 23 мільйони гривень на проходження сталого опалювального сезону, оскільки зросли енергоносії, які не були заплановані у бюджеті ", — сказала Дякова.

Обласна дитяча та клінічна лікарні, а також швидка отримають три мільйони гривень на комунальні послуги.

Протитурберкульозний диспансер отримає додаткові чотири мільйони гривень на зарплату. Обласна психіатрична лікарня – мільйон гривень на придбання продуктів та оплати податку на землю.

Департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури отримає додаткові понад сім мільйонів гривень. З них чотири мільйони використають для реконструкції блоку променевої терапії та добудови приміщення для лінійного прискорювача в онкоцентрі.

Читайте також

У Чернівцях призначили старост для сіл громади. Які у них плани

У Чернівецькій області змонтували газопровід "Джурів-Банилів": проводять випробовування

На початок