Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу в Ансі: результат гонки

Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу в Ансі: результат гонки

Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу в Ансі: результат гонки Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Як розпочався четвертий етап Кубка світу з біатлону.

У французькому Ансі розпочався четвертий і заключний етап Кубка світу з біатлону у 2021 році. Першими на дистанцію виходили жінки, які мали подолати 7.5 кілометри спринтерської гонки.

Склад жіночої збірної України на четвертий етап у Ансі залишився незмінним: все ті ж п'ять біатлоністок: Юлія Джима, Олена Білосюк, Дар'я Блашко, Ірина Петренко та Ольга Абрамова. Розпочинати гонку мала Блашко, а серед останніх стартових номерів була Абрамова.

Читайте також: Старт-лист на жіночий спринт на четвертий етап Кубка світу з біатлону: коли стартують українки

У порівнянні з попередніми гонками представниці збірної України показали кращий результат роботи на вогневих рубежах, аніж на попередніх етапах. На першій стрільбі схибила лише Дар'я Блашко (одне коло штрафу) та Ольга Абрамова (тричі) - Олена Білосюк, Юлія Джима, Ірина Петренко закрили усі п'ять мішеней. А Джима навіть претендувала на потрапляння у топ-20.

Найкращий результат серед українок показала Олена Білосюк. Вона пройшла обидва вогневих рубежі без хиб і на фініші відстала від переможниці на 1:03 хвилини.

А ось Юлія Джима не змогла втриматися у топ-20 у зв'язку із результатом на другому вогневому рубежі. Джима не закрила перші дві мішені, відправившись у підсумку на два кола штрафу. Хоча й відібралася у гонку переслідування.

Дар'я Блашко ж провела чистий другий вогневий рубіж. І завдяки цьому випередила на фініші Джиму на 14 секунд, поступившись лише Білосюк.

Потрапила у персьют також і Ірина Петренко. Українська біатлоністка пройшла чисто обидва вогневі рубежі, але ходом по дистанцїі програла і Джимі, і Білосюк, і Блашко. Через це її відставання на фініші склало 1:53 хвилини.

Ольга Абрамова стала єдиною з українок, хто не відібралася у спринт. Уже на першій стрільбі вона заробила три кола штрафу, через що у підсумку вибула за межі топ-60. На фініші Абрамова показала з чотирма хибами

Переможницею спринту стала норвежка Марте Олсбю Ройзеланд. Вона пройшла два вогневі рубежі чисто та випередила француженку Анаїс Бескон та шведку Ельвіру Еберг (остання припустилася двох хиб на першій стрільбі).

Таким чином, у гонку переслідування відібралися одразу чотири спортсменки. Ірина Петренко втрималася у топ-60 і розпочне персьют з відставанням у 1:53.3 хвилини від Марте Олсбю Ройзеланд.

Кубок cвіту. Четвертий етап (Ансі): жіночий спринт. Результат

 1. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0) 20:22.0
 2. Анаїс Бескон (Франція, 0+0) +15.4
 3. Ельвіра Еберг (Швеція, 2+0) +16.1
 4. Ліза Тереза Гаузер (Австрія, 0+0) +24.9
 5. Крістіна Резцова (Росія, 1+0) +26.7
 6. Дінара Алімбєкава (Білорусь, 0+1) +34.7

...

 • 18. Олена Білосюк (Україна, 0+0) +1:03.4
 • 29. Дар'я Блашко (Україна, 1+0) +1:10.9
 • 40. Юлія Джима (Україна, 0+2) +1:24.2
 • 58. Ірина Петренко (Україна, 0+0) +1:53.3
 • 94. Ольга Абрамова (Україна, 3+1) +3:35.2
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу