Теплий грудень дозволив знизити тариф на тепло у столиці – КМДА

Теплий грудень дозволив знизити тариф на тепло у столиці – КМДА

Теплий грудень дозволив знизити тариф на тепло у столиці – КМДА
pixabay

Тепла погода, яка встановилась у Києві в грудні 2021 року, дозволила встановити тариф на тепло для будинків, обладнаних відповідним лічильником, на 12% менше у порівнянні з груднем минулого року.

Про це під час брифінгу 16 грудня повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

"Погода прийнятна, достатньо тепла як для грудня, дозволила нам використати повною мірою лічильники тепла, що дозволило тариф на опалення в цьому місяці мати на середньому рівні 22 гривні (за кубічний метр – ред.). Це на 12% менше, ніж аналогічний місяць минулого року", – зазначив посадовець.

Пантелеєв додав, що при цьому в столиці постійно збільшується кількість будинків, які долучаються до заходів з енергоефективності.

"Користуючись міськими програмами співфінансування, будинкові громади міняють теплопункти на сучасні, утеплюють будинки, міняють вікна, двері. В результаті, окрім комфортних умов, з’являється економія", – зауважив заступник голови КМДА.

За його словами, заходи з енергоефективності в окремих будинках дозволили знизити тариф на тепло до рівня у 12-14 гривень за кубічний метр.

Пантелеєв додав, що при цьому міська влада зберегла тарифи на основні послуги, такі як опалення та гарячу воду.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок