Діти зможуть відвідувати садочок у 12 мікрорайоні Сум з 20 грудня

Діти зможуть відвідувати садочок у 12 мікрорайоні Сум з 20 грудня

Діти зможуть відвідувати садочок у 12 мікрорайоні Сум з 20 грудня
Суспільне Суми

Дитсадок у 12-му мікрорайоні Сум передали у комунальну власність. Таке рішення прийняли депутати на сесії міської ради 15 грудня. За словами міського голови Олександра Лисенка, діти почнуть відвідувати заклад з 20 грудня. Про це повідомляє кореспондент Суспільного, який перебуває на сесії.

Новий садок "Світлячок" розрахований на 160 дітей, тут є свій басейн, закуплені меблі та посуд для їдальні. В електронній черзі до нього на початок листопада перебувало 300 людей.

Садочок почали будувати у травні 2020 року. Роботи обіцяли завершити у серпні 2021 року. Спочатку планували відкрити у листопаді. Півтора місяця тому начальник управління капітального будівництва Сумської міськради Віталій Шилов говорив, що вартість будівництва садка має становити 92 млн грн, з яких 40 млн – державний бюджет, решта – кошти платників податків міста Суми.

Що відомо

  • Тендер на будівництво дитячого садка у 12 мікрорайоні провели у вересні 2019 року.
  • Детальний план території 12-го мікрорайону оприлюднили 27 квітня 2019 року. Йдеться про частину вулиці Інтернаціоналістів і частину житлової зони Героїв Крут – вільні від забудови.
  • Одну з земельних ділянок у 12 мікрорайоні, яка за Генеральним планом мала піти під освітній заклад із супутніми спорудами, у листопаді  2018 року міська рада віддала у державну власність. Це майже 70 соток вільної землі.
  • У листопаді 2019 року будинок на вулиці Інтернаціоналістів у Сумах, який будували на замовлення прокуратури, перетворився на комплекс.

На початок