Біля станції "Академік Вернадський" народилися перші пінгвінята дженту. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Біля станції "Академік Вернадський" народилися перші пінгвінята дженту. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Біля станції "Академік Вернадський" народилися перші пінгвінята дженту. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
НАНЦ

Поблизу антарктичної станції “Академік Вернадський” народилися перші пінгвінята дженту. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

Один з дитинчат народився на мисі Марина, поблизу станції, а другий з іншого боку – на мисі Пінгвін Поінт.

Перший місяць дитинчата залишатимуться в гнізді: там їх будуть гріти, годувати та охороняти батьки. До речі, як і в ситуації з висиджуванням яєць, пара пінгвінів робить це по черзі. Доки хтось один сидить на гнізді, інший вирушає в океан полювати на криля, а через кілька днів вони змінюються.

Зараз малята дуже смішні та незграбні, й замість звичного нам чорно-білого пір'я вкриті сірим пушком. Десь за місяць вони почнуть линяти й змінювати наряд, а також полишатимуть гнізда та збиратимуться в “ясла”. У цей час обоє батьків зможуть одночасно ходити в океан за крилем і продовжуватимуть годувати дітей. Тільки після закінчення линьки пінгвінята (які на той час вже будуть розміром з батьків) вчитимуться плавати в океані й самостійно добувати собі їжу.

Що відомо

  • На початку листопада українські полярники виявили 4 яйця у різних районах острова. Перше з них було у гнізді прямо біля входу до головної будівлі станції, поблизу метеоґанку. Шлюбний сезон та народження дитинчат у субантарктичних пінгвінів відбувається раз на рік – з середини антарктичної весни до середини літа.

Читайте також

Пінгвіни, урагани та купання у крижаній воді: як живе чернігівець в Антарктиді

Як полярники зимують на станції "Академік Вернадський". Фоторепортаж

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок