Вифлеємський вогонь миру прибув до Дніпра

Вифлеємський вогонь миру прибув до Дніпра

Вифлеємський вогонь миру прибув до Дніпра
Суспільне Дніпро

Вифлеємський вогонь миру прибув до Дніпра ранковим потягом з Києва, його зустрічали місцеві пластуни. Його шлях в регіоні розпочався на залізничному вокзалі Дніпра з урочистої всеукраїнської пластової стійки.

"Вифлеємський вогонь миру - це вогонь, який символізує добро, любов до ближнього, до своєї країни. Він обов`язково мандрує по всіх лікарнях, сиротинцях. Його значення полягає в тому, аби передати його тим, хто зустрічає Різдво не вдома. Він обов`язково поїде на Схід до наших воїнів", - сказала представниця дніпровських пластунів Тетяна Кирпичова.

Пластунка Валерія Лихогруд каже: долучилася до зустрічі Вифлеємського вогню, бо вважає, що таким чином дає можливість відчути людям частинку чогось магічного.

Вифлеємський вогонь миру передадуть у лікарні, навчальні заклади та громадські організації області.

Що відомо

  • Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція. Її проводять перед Різдвом Христовим, поширюючи вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.
  • Цьогоріч вогонь з Києва повезли до 22 обласних центрів України, а також до трьох міст на Сході України – Костянтинівки, Лисичанська та Маріуполя.

Читайте також

  • В Україну прибув Вифлеємський вогонь миру. Як його зустрічали
  • Пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру до Тернопільської філії Суспільного

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок