Шість лікарень Закарпаття додатково забезпечать кисневими станціями

Шість лікарень Закарпаття додатково забезпечать кисневими станціями

Шість лікарень Закарпаття додатково забезпечать кисневими станціями
ФОТО: Мирослав Білецький

Кабмін України виділив додатково 16 млн грн для забезпечення централізованою подачею кисню 12 лікарень, призначених для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Про це інформує міністерство охорони здоров’я України на офіційному сайті.

Інформацію про це Суспільному підтвердив директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний. Він пояснив: "Три місяці тому обласна рада виділила 18 млн на перші 12 лікарень для забезпечення киснем. Вони зробили проєктно-кошторисну документацію і їх не вистачало ще 16 млн. Тому уряд виділив ці кошти додатково. Попередня субвенція вже була на кисневі станції і коштів не вистачало".

Крім того, за словами Анатолія Пшеничного, ще для 6 лікарень Закарпаття — Свалявської, Іршавської, Воловецької, Міжгірської, Тячівської та Хустської — МОЗ виділило 852 тисячі для централізованої закупівлі та встановлення кисневих станцій.

Що відомо:

  • Наразі хворих на COVID-19 госпіталізують у 17 закладах охорони здоров'я Закарпатської області. Загалом у цих лікарнях виділили 1 930 ліжок для хворих на COVID-19.
  • За добу COVID-19 виявили у 4 тисяч людей, щеплення зробили — понад 50 тисяч.
  • 68 кисневих концентраторів для пацієнтів з COVID-19 передадуть у вісім амбулаторій Ужгорода.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок