Зеленського продовжують підтримувати близько чверті українців — КМІС

Зеленського продовжують підтримувати близько чверті українців — КМІС

Опитування
Зеленського продовжують підтримувати близько чверті українців — КМІС
Офіс президента

Чинного президента Володимира Зеленського готові підтримали 20,2% українців, на другому місці — народний депутат Петро Порошенко.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного центру соціології.

"Найбільшу підтримку продовжує мати Володимир Зеленський, за якого проголосували б 20,2% серед усіх респондентів і 27,1% серед тих, хто визначився з вибором. На другому місці – Петро Порошенко з показниками 14,7% серед усіх респондентів і 19,7% серед тих, хто визначився з вибором. До трійки лідерів також входить Юлія Тимошенко(відповідно, 8,4% і 11,3%)", — зазначено у дослідженні.

Також до рейтингу потрапили Ігор Смешко (5,8% і 7,7%), Юрій Бойко (4,9% і 6,6%), Євген Мураєв (4,8% і 6,5%), Дмитро Разумков (4,7% і 6,3%), Володимир Гройсман (3,8% і 5,1%), Олег Ляшко (3,6% і 4,8%).

Як відзначають соціологи, значущої зміни у рейтингу кандидатів у порівнянні з груднем 2020 року не відбулося.

Довідка

Опитування провів КМІС 3-11 грудня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників, близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%.

Що відомо

  • За результатами попереднього опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), діяльність президента Володимира Зеленського схвалюють 28,2% респондентів, не схвалюють – 56,9%. Це на 6% менше ніж в липні, за даними КМІС.
  • За даними Київського міжнародного інституту соціології, рейтинг президента Володимира Зеленського за чотири місяці впав на 3%.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок