Потягом довозять в усі області. До Чернівців доставили Вифлеємський вогонь

Потягом довозять в усі області. До Чернівців доставили Вифлеємський вогонь

Потягом довозять в усі області. До Чернівців доставили Вифлеємський вогонь
Пластуни з Вифлеємським вогнем. Фото: Суспільне Буковина

До Чернівців доставили Вифлеємський вогонь миру. Київські пластуни передали його провідникам поїзду, а ті доставили вогонь до залізничного вокзалу у Чернівцях. Звідси вогонь передадуть в громади області.

Це передає кореспондентка Суспільного Буковина з вокзалу.

13 грудня з 19:00 до 20:00 люди можуть запалити свічку від Вифлеємського вогню. Лампадка розташована у фоє залізничого вокзалу. Опісля пластуни розвозитимуть вогонь до громад області, доставлять до лікарень та дитячих будинків.

Вифлеємський вогонь
Вифлеємський вогонь у фоє вокзалу. Суспільне Буковина

Після 19 грудня вогонь доставлять до церков, звідки його зможуть взяти віряни. Про це у коментарі Суспільному Буковина сказала координаторка проєкту Пласту в Чернівецькій області Ірина Спіжавка.

Цього року до акції вперше долучилася "Укрзалізниця", провідники потягів доставляють вогонь до 22-х областей та до трьох міст на Сході України.

Що відомо

  • 12 грудня до Києва з Австрії прибув Вифлеємський вогонь миру. Щороку австрійські скаути беруть Вифлеємський вогонь миру на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі та везуть його літаком до Австрії. Далі естафету передають сусіднім країнам.
  • Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.
  • Пласт — українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.
На початок