У Черкасах відбулися змагання з робототехніки серед школярів

У Черкасах відбулися змагання з робототехніки серед школярів

У Черкасах відбулися змагання з робототехніки серед школярів
Суспільне Черкаси

У Черкаській санаторній школі №14 відбувся турнір з робототехніки серед школярів. Вони продемонстрували створених ними екороботів і перевіряли, наскільки машини вправні у русі.

У Черкасах відбулися змагання з робототехніки
Робот, якого створили учні. Суспільне Черкаси

Участь брали 92 школярі із 17 навчальних закладів області.

Як розповів учасник змагань Кирило Рожко, учні створюють роботів до змагань, а потім підключаються до них за допомогою телефону і вибудовують маршрут, за яким має рухатись машина і збивати чорні кеглі. За правилами змагань, білі кеглі збивати не можна.

Читайте також: Якісне очищення повітря у школі: черкаський школяр розробив екологічний проєкт

Координаторка змагань Ліна Бондаренко пояснила, що змагання з робототехніки у 14-й школі Черкас відбулися вперше. Діяло сім локацій. На кожній діти демонстрували роботів, яких самі. Ще однією умовою конкурсу було створити робота, який би вирішував одну з екологічних проблем, або продемонстрував модернізацію автівок, або полегшував процес сортування сміття.

У Черкасах відбулися змагання з робототехніки
Модель вдосконаленого транспорту від черкаських школярів. Суспільне Черкаси

Директорка Черкаської санаторної школи №14 Людмила Шарапа розповіла, що Управління екології Черкаської облради оголосило грант на створення екопроєктів. Тому, зі слів директорки, вони вирішили поєднати створення роботів з екологією і запросити школярів зі всіх шкіл області, щоб вони долучилися до змагань. Людмила Шарапа додала, що вона задоволена тим, що на конкурс приїхали учні з різних шкіл Черкащини.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок