Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку

Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку

Черкаські студенти зібрали "миколайчики" для дитбудинку
Суспільне Черкаси

Студенти Черкаського національного університету збирають іграшки для вихованців дитячого будинку. Подарунки передадуть дітям напередодні дня Святого Миколая, розповіла Суспільному голова студентської ради навчально-наукового інституту української філології Мирослава Хоменко.

Іграшки посортували за віковими групами.

"Деякі групи в мене питали на яку суму, скільки іграшок потрібно. Вони обговорювали це все зі старостою, скидалися грошима. Наприклад, купували великі пазли", – розповіла Мирослава Хоменко.

іграшки
Суспільне Черкаси

Будь-яка іграшка не підійде, зауважила заступниця директора з виховної роботи Тетяна Сівцова. До "миколайчиків" є певні вимоги:

"Іграшки мають бути обов’язково новими, тому що зараз така ситуація, що будь-яка річ може бути небезпечною. Також вони не повинні бути м’якими, бо м'які іграшки важко піддаються обробці".

І головне, додала — щоб річ була подарована з любов’ю, а не "відірваною від серця".

Доброчинний марафон до дня Святого Миколая організовують у Черкаському національному університеті сьомий рік поспіль, зазначила директорка навчально-наукового інституту української філології Оксана Іванченко.

іграшки
Суспільне Черкаси

"Кожен із науково-навчальних інститутів або факультетів, а у нас десять таких, вирішив провести свій такий марафон в межах загального цього, спільного. Наш ННІ обрав наш заклад, яким ми опікуємося вже тривалий час — це дитячий будинок", — розповіла вона.

У дитячому будинку на подарунки вже чекає малеча, зауважила заступниця директора з виховної роботи закладу Олена Гавриленко:

"Діти дуже радіють подарункам і книжкам, які приносять студенти. Особливо іграшкам".

іграшки
Суспільне Черкаси

Пані Олена додала — студентів від Миколая в дитячому будинку чекають 17 грудня, в переддень свята.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок