Настільні ігри для компанії на Новий рік

Настільні ігри для компанії на Новий рік

Настільні ігри – це завжди хороша ідея для сімейних чи дружніх посиденьок та святкових зустрічей. Суспільне зібрало захопливі та веселі ігри для компаній, тож, якщо ви вирішили провести Новий рік у колі друзів, то ця добірка саме для вас.

Вибухові кошенята

Карткова гра для тих, хто любить котів, вибухи, лазерні вказівки та іноді цапів. Ця весела гра для вечірок базується на витягуванні карток, які дають можливість атакувати противників, пропускати ходи, "заглядати в майбутнє" та рятуватися від вибухів, що і є основною ціллю гравців. У грі можна підставляти та заплутувати суперників, а перемога залежить від удачі та кмітливості.

Кожна картка має індивідуальний дизайн та написи, які точно вам сподобаються. Для більшої компанії можна придбати доповнення. Вони відкривають перед гравцями нові можливості, варіанти розвитку гри та кумедні картки.

Настільні ігри для компанії на Новий рік. Вибухові кошенята
prom.ua

Настільні ігри для компанії на Новий рік
desktopgames.com

Доббль. Гаррі Поттер

Тримайте міцніше свої бокали із шампанським та соком, бо завдяки цій грі в Новорічну ніч у вас може з'явитися багато розбитого посуду ! Ця гра буде цікава шанувальникам динамічного дозвілля, адже тут потрібно швидко складати картки. Як тільки ви знайшли у своїй колоді збіг із карткою на столі, то мерщій кладіть вашу картку зверху. Якщо ви шанувальник всесвіту "Гаррі Поттера", то вам пощастило, адже картки проілюстровані мальованими персонажами та магічними атрибутами. Там є філософський камінь, мандрагори, чарівні палички та тварини.

Настільні ігри для компанії на Новий рік. Добль. Гаррі Поттер

Сардини

Сардини на святковому столі ? А може краще настільна гра із сардинами? Потрібно напружитися та запам'ятати вбрання їх всіх. Витягуйте рибок із консервної банки, збережіть їх у пам'яті та знайдіть у своїй колоді таких самих. Переможе той, хто збере найбільше риб.

Настільні ігри для компанії на Новий рік. Сардини

Dixit

Кожна картка цієї гри – своєрідний витвір мистецтва. Це роботи французької художниці Марі Кардуа, які відкривають нам казкові двері в інший світ. Кожен гравець по черзі має придумати асоціацію для своєї карти, а решта – скласти зі своїх щось максимально схоже. Всі гравці скидають свої картки в купу й намагаються знайти картку ведучого. Заплутайте своїх суперників та проявіть кмітливість.

Настільні ігри для компанії на Новий рік. Dixit
desktopgames.com

Настільні ігри для компанії на Новий рік
desktopgames.com

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок