Гендиректор BioNTech показав фото своєї COVID-вакцинації, щоб спростувати чутки

Гендиректор BioNTech показав фото своєї COVID-вакцинації, щоб спростувати чутки

Гендиректор BioNTech показав фото своєї COVID-вакцинації, щоб спростувати чутки
Ugur Sahin / LinkedIn

Генеральний директор BioNTechКомпанія, яка розробила разом з Pfizer вакцину СOMIRNATY Угур Шахін зробив ревакцинацію препаратом Pfizer/BioNTech та поділився світлиною своєї першої вакцинації у соцмережі. Таким чином Шахін відреагував на чутки про те, що начебто він не вакцинований.

Фото він опублікував у LinkedIn.

За словами Шахіна, він і його дружина давно щеплені двофазною вакциною і нещодавно отримали однокомпонентну бустерну дозу. Він також зазначив, що рання ревакцинація може допомогти захиститися від "Омікрон"-штаму коронавірусу.

"У соціальних мережах з'явилася дезінформація про те, що я не вакцинований. Фактично, ми з дружиною отримали три дози вакцини BioNTech/Pfizer. Ось уже кілька місяців друзі переконують мене опублікувати фотографію, на якій мені роблять вакцинацію, щоб спростувати ці неправдиві чутки", – написав він.

Шахін також розповів історію свого старого шкільного друга, який переносить COVID-19 у важкій формі й вже три тижні перебуває на штучній вентиляції легень.

"Я дізнався від його дружини, що він і його сім'я не були вакциновані. Я не питав, чому вони прийняли таке рішення. У людей різні, особисті причини. Проте найпоширенішою причиною, мабуть, є страх, який часто підживлюється дезінформацією та недовірою", – заявив глава BioNTech.

Що відомо

  • Учені з Агентства безпеки охорони здоров'я ВЕликої Британії заявили, що двох доз вакцини проти COVID-19 недостатньо, аби убезпечити себе від зараження штамом "Омікрон".
  • Попередні результати дослідження вакцини проти коронавірусу Pfizer / BioNTech свідчать, що три дози препарату здатні ефективно нейтралізувати новий штам коронавірусу "Омікрон", тоді як дві дози мають набагато меншу дієвість.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок