Південне дербі: МБК "Миколаїв" поступився БК "Одеса" на власному майданчику

Південне дербі: МБК "Миколаїв" поступився БК "Одеса" на власному майданчику Фото: MBC Mykolaiv/Facebook

11 грудня у рамках регулярного чемпіонату з баскетболу Суперліга Windrose муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" приймав баскетбольний клуб "Одеса". Зустріч закінчилася на користь гостьової команди.

На старті матчу обидві команди не змогли реалізувати свої атаки. На четвертій хвилині рахунок у матчі відкрив гравець "Миколаєва" Заїд Херст, реалізувавши кидок з-за дуги. Проте, одесити протягом наступної хвилини встигли набрати п’ять очок. Перша десятихвилинка закінчилася трьохочковим від гравця "Одеси" Чарльза Келлісона — 16:21 на користь гостей.

Південне дербі: МБК "Миколаїв" поступився БК "Одеса" на власному майданчикуФото: MBC Mykolaiv/Facebook

Заїд Херст з м'ячем

У другій десятихвилинці обидві команди показали рівну гру та набрали по 21 балу. Протягом першої та другої чверті команди відзначилися високими показниками реалізації кидків з-за дуги. Одесити змогли реалізувати вісім з чотирнадцяти спроб, миколаївці — шість з тринадцяти. На велику перерву команди пішли з рахунком 37:42 на користь "Одеси".

Трой Барніс готується до штрафного кидка

Під час третьої чверті команді Олега Юшкіна вдалося краще реалізовувати свої атаки та штрафні кидки. Завдяки цим показникам одесити періодично робили ривки в 12 очок. Рахунок на табло після третьої десятихвилинки — 52:61 на користь гостьової команди.

Андрій Кальніченко з м'ячем

У фінальній чверті "корабели" проводили швидкі атаки та змогли набрати 28 очок. На останній хвилині матчу "Миколаїв" відставав на два очки, проте команді Олександра Цикалюка не вдалося наздогнати одеситів. У підсумку арбітр зафіксував фінальний рахунок — 80:82 на користь "Одеси".

Емоції Андрія Хохоніка та Матея Радуніча

Найрезультативнішим у матчі визнали гравця "Одеси" Чарльза Келлісона. Спортсмен набрав 23 очки та зробив три результативні передачі.

Наступний матч "Миколаїв" зіграє 16 грудня на виїзді проти "Будівельника".

• Для Олександра Цикалюка матч проти БК "Одеса" був дебютним у якості виконувача обов’язків головного тренера "корабелів".
  • 10 грудня МБК "Миколаїв" розірвав контракт із головним тренером основної команди Арнісом Вецвагарсом. Під його керівництвом "корабели" здобули чотири перемоги у 14-ти матчах.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди