Понад 10 років живе із хворобою Лайма закарпатка Богларка Балло

Понад 10 років живе із хворобою Лайма закарпатка Богларка Балло

Понад 10 років живе із хворобою Лайма закарпатка Богларка Балло
Суспільне Закарпаття

Богларка Балло з села Косонь на Берегівщині малює і робить манікюр. Дівчині – 18 років. Із 6-річного віку, за словами мами дівчини Єлизавети Балло, її дочка хворіє. Діагноз дізналися у вересні цього року – це хвороба Лайма — інфекційне захворювання, яке виникає після укусу кліща.

До 18 років, за словами Богларки Балло, вона лікувалася в Берегові, Мукачеві та Києві.

"У 18 років, ми потрапили до Ужгорода, і дякувати Богу, мене розпочав лікувати досвідчений лікар, — розповіла дівчина. — Він також призначив аналіз на визначення укусу кліща, оскільки вважав, що саме у цьому причина хвороби. І дійсно, підтвердилося те, що мене вкусив кліщ, інфікувавши хворобою Лайма, а лікували мене не від цієї хвороби".

За словами мами дівчини, Єлизавети Балло, до 6 років дочка почувалася добре, була активною дитиною.

"У 6 років Болгарка пішла до першого класу, який відвідувала лише пів року, тому що захворіла. Ми помітили, що у неї боліли ноги і руки, та підвищувалась температура. І тоді розпочалося важке дитинство. Вона не гралась із дітьми, ми оберігали її від усього, постійно ходили до лікарні, щомісяця встановлювали крапельниці, і це все постійно її супроводжувало. Не мала змоги відвідувати школу, у неї були дуже хороші вчителі. Вона навчалася вдома", — розповіла жінка.

Понад 10 років живе із хворобою Лайма закарпатка Богларка Балло
Суспільне Закарпаття

Богларка почала малювати, коли була в лікарні. Згодом вирішила навчитися робити манікюр. Розповідає: старша сестра її підтримала та допомагала вивчитися.

"Спочатку я почала займатися цією справою вдома, робила собі манікюр, виставляла в мережі Інтернет свої роботи, і якщо комусь вони були до вподоби, то я казала, що поки ще не опанувала цю професію, — пояснила Богларка. — Але мені відповідали, що це не є проблемою, адже їм дуже сподобалось, і тоді я почала приймати клієнтів вдома".

За словами Богларки, лікар до кінця цього року призначив їй ліки. Богларка сподівається, що це лікування їй допоможе одужати.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок