Чому Артем Прима не стартував в переслідуванні на Кубку світу: пояснення тренера

Чому Артем Прима не стартував в переслідуванні на Кубку світу: пояснення тренера

Ексклюзивно
Чому Артем Прима не стартував в переслідуванні на Кубку світу: пояснення тренера
biathlon.com.ua

Ексклюзивне пояснення тренера Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

Український біатлоніст Артем Прима пропустив гонку переслідування на етапі Кубка світу в Гохфільцені, хоча й показав 17-й результат у спринті та мав піти на дистанцію першим з українців в 54-х секундах від лідера.

Про зняття Артема Прими з переслідування стало відомо ще зранку, про що Суспільне Спорт повідомило у онлайні етапу. А уже безпосередньо перед початком персьюту тренера чоловічої команди України Юрай Санітра в коментарі пояснив причини.

За словами Санітри, рішення про зняття Прими було прийняте ще перед початком етапу і не залежало від його виступу у спринті.

"Це не рішення вчорашнє-сьогоднішнє. Ми ще перед Кубком світу у Гохфільцені домовилися, що він пробіжить два старти (спринт та естафету, - прим.). Добре, що вчора так пробіг і так стріляв. Але через те що він пережив останнім часом, треба обережніше дивитися, що він може виконувати", - заявив Санітра.

Відповідно, Артем Прима пропускав гонку переслідування, аби краще підготуватися до старту в естафеті - він бігтиме на першому етапі. А склад естафетної четвірки буде незмінним, як на першому етапі.

Спринт у Гохфільцені був для Прими лише третім стартом у сезоні: він уперше набрав очки. Стартовий етап сезону Артем пропускав, оскільки не відновився повністю від перенесеного коронавірусу - на початку листопада у таборі чоловічої команди України виник спалах цієї хвороби.

Артем Прима дебютував у сезоні на першому етапі, де показав 76-й результат у спринті та провів хороший естафетний етап. Тоді біатлоніст казав, що далекий від оптимальних кондицій.

Уже в Гохфільцені - став 17-м в спринті з чистою стрільою і був більше задоволений своєю роботою у гонці.

Читайте також: Прима – про прогрес і очікування в Гохфільцені

Яким був спринт на тертьому етапі Кубка світу 2021/22 для Артема Прими: ключові показники

  • Результат на фініші: 17-те місце (0+0) – відставання 54.3 секунди від переможця, німця Йоганнеса Кюна.
  • Час проходження дистанції: 41-ше місце – відставання 1:11.2 від найшвидшого на дистанції Кюна.
  • Час роботи на вогневих рубежах: 58-ме місце – 1:00.4 хвилини на 10 мішеней.
На початок