"Можна було боротися за топ-3". Дмитро Підручний - про результат у гонці переслідування Гохфільцена

"Можна було боротися за топ-3". Дмитро Підручний - про результат у гонці переслідування Гохфільцена

Ексклюзивно
"Можна було боротися за топ-3". Дмитро Підручний - про результат у гонці переслідування Гохфільцена Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Український біатлоніст залишився задоволений виступом, хоча визнав: гонка могла скластися краще.

Автор: Сергій Цукіло

Дмитро Підручний у гонці переслідування третього етапу Кубка світу у Гохфільцені вдруге поспіль покращив свій найкращий результат у сезоні. Після 18-го місця у спринті Підручний фінішував 16-м у гонці переслідування.

Результат Підручного міг бути ще кращим. За підсумками двох вогневих рубежів Підручний йшов на сьомій позиції і навіть з колом штрафу на третій стрільбі тримався у топ-10.

Проте фінішувати навіть у топ-15 Підручний не зміг, завадило ще одне коло штрафу. На фініші український біатлоніст програв 55.4 секунди переможцю Кантену Фійону-Майє, але з цим результатом зміг стати лише 16-м.

Читайте також: Дмитро Підручний - 16-й у переслідуванні на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результати гонки

Після гонки Підручний розповів Суспільне Спорт результат гонки переслідування. Українець відзначив хід по дистанції та роботу лиж, але визнав: зайвий промах відібрав у нього можливість поборотися навіть за подіум у гонці.

  • Як оцінює результат у гонці переслідування

"Гонка чудова, досить важка. Сподобалася робота на лижні, лижі працювали просто супер, і у порівнянні з іншими командами відчувалося, що вони їдуть. Хиби на "стійці"? Трохи важко сказати, чому хибив, робочі промахи, мені здається. Без одного промаху можна було б боротися за топ-3, шкода, що так сталося. Але загалом гонка хороша, у принципі за неї можна ставити плюс".

  • Що завадило Підручному закрити усі 20 мішеней

"Учора був сильніший вітер, але сьогодні цей дрібненький сніг, через нього видимість гірша. Було досить нелегко стріляти, можна побачити чимало промахів у інших суперників. Ну і у мене ці дві хиби - для такої конкуренції, що є у біатлоні, з ними вже важко боротися за високі місця".

  • Про роботу лиж на старті сезону

"Не можу сказати, що кожна гонка така, коли лижі їдуть. Якщо взяти середньостатистичний показник по початку сезону, то за ці три етапи лижі працюють добре. Є деякі гонки, коли лижі працюють дуже добре, краще, ніж у інших команд. Можна відзначити сьогоднішню гонку і естафету в Естерсунді, і це показують результати, коли лижі були дуже швидкі".

Читайте також: Збірна України - у топ-5 чоловічої естафети на етапі Кубка світу в Естерсунді: результати гонки
  • Чи готовий фізично до чоловічої естафети

"Зараз почуваюся добре фізично, тому говорити, що дві гонки, третя підряд буде складна... Завтра побачимо, але це лише початок сезону, запас сил є, очі горять змагатися. І сказати, що я втомився за дві гонки, завтра не хочу бігти - такого немає. Бажання дуже велике, до завтра встигну відновитися. Тим паче, що завтра коротша дистанція. Думаю, що завтра зможу показати хороший свій старт".

Як виступив Дмитро Підручний у гонці переслідування

  • Результат на фініші: 16-е місце (відставання - 55.4 секунди від переможця - француза Кантена Фійона-Майє).
  • Робота на вогневих рубежах: 7-е місце (1:40.0 хвилин на 20 мішеней).
  • Швидкість на дистанції: 15-е місце (37.0 секунд відставання від найшвидшого - Йоганнеса Бьо).

Що далі

  • Неділя, 12 грудня, 12:25. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
  • Неділя, 12 грудня, 15:30. Жінки, гонка переслідування (10 км)
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо