Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результат гонки

Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результат гонки

Дві українки - у топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу у Гохфільцені: результат гонки Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Результати українок у жіночому спринті Гохфільцен.

Другою гонкою третього етапу Кубка світу з біатлону став жіночий спринт. На старт у Гохфільцені вийшли 114 біатлоністок, серед них п'ять представниць України.

На третій етап Кубка світу головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець вніс одразу декілька змін. У порівнянні з попереднім етапом в Естерсунді залишилися лише Юлія Джима, Олена Білосюк та Дар'я Блашко. Ще два місця зайняли Ірина Петренко та Ольга Абрамова, що змагалися на етапах Кубка IBU.

Читайте також: Старт-листи на спринти третього етапу Кубка світу з біатлону в Гохфільцені: коли бігтимуть українці

У порівнянні з виступом України у чоловічому спринті, у жіночій гонці за місце у топ-20 вдалося зачепитися лише Юлії Джимі. Причому лідерка збірної України була близькою і до боротьби за подіум: першу стрільбу Джима закінчила з четвертим проміжним результатом.

Проте на "стійці" Джима заробила два кола штрафу, які відкинули її за межі топ-10. Хоча ходом українській біатлоністці вдалося зберегти високі місця: ходом вона програла 43.8 найшвидшій на дистанції Жюстін Бреза-Буше.

Олена Білосюк припустилася лише однієї хиби - на першому вогневому рубежі. І хоча "стійку" відпрацювала чисто, фінішувала за Джимою.

Ані Дар'ї Блашко, ані Ірині Петренко не вдалося пройти вогневі рубежі без хиб. Блашко не закрила по одній мішені на кожній стрільбі, а ось Петренко двічі схибила вже на першому вогневому рубежі. Блашко змогла випередити Петренко на фініші 15 секунд, хоча цього не вистачало для того, щоб потрапити у гонку переслідування.

Покращити загальнокомандний виступ України могла Ольга Абрамова. Після першої стрільби українська біатлоністка йшла у межах топ-50, закривши усі п'ять мішеней.

Переможницею жіночого спринту стала білоруска Ганна Сола. На фініші вона випередила француженку Жюстін Бреза-Буше та норвежку Марте Олсбю Ройзеланд з перевагою у 47 та 50 секунд відповідно - перша перемога білоруської біатлоністки на етапі Кубка світу у кар'єрі.

Отже, в Україну у жіночому персьюті будуть представляти лише дві біатлоністки: Юлія Джима та Олена Білосюк.

Кубок cвіту. Третій етап (Гохфільцен): жіночий спринт. Результат

 1. Ганна Сола (Білорусь, 0+0) 20:44.4
 2. Жюстін Бреза-Буше (Франція, 1+1) +46.8
 3. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+0) +50.3
 4. Іда Лієн (Норвегія, 0+0) +52.5
 5. Ганна Еберг (Швеція, 2+0) +56.5
 6. Тіріл Екгофф (Норвегія, 1+0) +1:07.2

...

 • 15. Юлія Джима (Україна, 0+2) +1:32.9
 • 24. Олена Білосюк (Україна, 1+0) +1:44.3
 • 68. Дар'я Блашко (Україна, 1+1) +2:58.3
 • 75. Ірина Петренко (Україна, 2+0) +3:12.6
 • 84. Ольга Абрамова (Україна, 0+1) +3:25.8
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу