Опубліковано цьогорічну мапу вивчення мов у світі

Опубліковано цьогорічну мапу вивчення мов у світі

Опубліковано цьогорічну мапу вивчення мов у світі
Duolingo

Англійська, французька та іспанська мови – найпопулярніші для вивчення у світі серед користувачів мовної платформи Duolingo. Висновки зробили на основі даних понад 500 мільйонів осіб по всьому світу, про що йдеться у блозі компанії.

Найпопулярнішою в Україні й світі залишається англійська – вона посідає перше місце в 120 країнах.

Опубілкували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі

Другі за популярністю мови – французька, іспанська, німецька, англійська, японська, корейська, російська, турецька, китайська, португальська, італійська, данська, фінська, гуарані, хінді та норвезька. Друга за популярністю в Україні та ще у 13 країнах – німецька.

Німецька виявилась другою за популярністю в усіх країнах-сусідах України та у Туреччині, Балтійських країнах, країнах Кавказу.

Опубілкували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі

Компанія зазначає, що "любов до азіатських мов продовжує зростати" — це пояснюють популярністю корейських і японських розваг та кей-попуK-pop, кей-поп — музичний жанр, який охоплює безліч стилів поп-музики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.. Японська мова випередила італійську в усьому світі, ставши п’ятою за популярністю мовою для вивчення, а також мовою, вивчення якої найшвидше зростає в США та Великобританії.

Корейська мова посіла сьоме місце за популярністю в усьому світі, – нею масово зацікавлювались у Бразилії, Франції, Німеччині, Індії та Мексиці, вона займає друге місце в Японії. Китайська, яка була десятою за популярністю торік, обігнала російську та португальську, та опинилась на восьмому місці у світі.

Найактивнішими в вивченні мов були Чехія, Японія, Білорусь, Німеччина та Угорщина. У цих країнах виконали найбільше уроків з розрахунку на одного учня. Також додаток відзначив зростання активності у Чехії та Білорусі та незначне зниження активності у Німеччині та Угорщині у порівнянні з минулим роком.

Що відомо

  • Duolingo — електронна платформа вивчення мови, створена в 2011 році. Сервіс розроблений так, що за мірою проходження уроків користувачі допомагають перекладати вебсайти, статті та інші документи.
  • Duolingo став найпопулярнішим мобільним освітнім додатком у світі, а з 2015 року у сервісі доступна українська версія для вивчення англійської мови.

Вибір редакції

На початок