"Тактично думатимемо, хто пробіжить персьют, а хто - ні". Санітра - про виступ у спринті Гохфільцена

"Тактично думатимемо, хто пробіжить персьют, а хто - ні". Санітра - про виступ у спринті Гохфільцена

"Тактично думатимемо, хто пробіжить персьют, а хто - ні". Санітра - про виступ у спринті Гохфільцена
Євгеній Каранов

Що сказав тренер чоловічої збірної України після першої гонки третього етапу.

Чоловіча збірна України з біатлону показала найкращий результат у сезоні на рівні Кубка світу. Одразу трьом біатлоністам - Артему Примі, Дмитру Підручному та Антону Дудченку вдалося фінішувати у топ-30.

Прима та Підручний показали найкращий результат у сезоні Кубка світу, посівши 17-е та 18-е місця відповідно. Загалом же від України у персьюті мають виступити чотири біатлоністи: крім Прими та Підручного, туди відібралися ще й Дудченко та Тищенко.

Читайте також: Два українці - у топ-20 спринту на третьому етапі Кубка світу з біатлону: результати гонки

Після гонки головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра у коментарі XSport оцінив виступ та результати біатлоністів у спринті.

Санітра залишився задоволений результатом команди у спринтерській гонці. Зокрема виступом Артема Прими, який проводив лише третю гонку у сезоні.

 • Про результати Підручного та Прими

"Команда підтвердила ті позиції, з якими ми переїхали з Естерсунду у Гохфільцен. Хлопці дуже добре рухалися по трасі, практично усі п'ять спортсменів бігли ходом на межі власних можливостей. Дуже класний старт знову пробіг Дмитро Підручний. Здивував мене Артем Прима, який піднявся практично на рівень топспортсменів у цьому сезоні. Він швидкий, і це радує. Треба тепер подивитися, як правильно працювати з ним у подальшому".

 • Про виступи Дудченка та Тищенка

"Антон Дудченко не був сьогодні настільки динамічним як у Естерсунді. Але я гадаю, що у кожного можуть бути не найкращі дні. Богдану Цимбалу треба зробити щось зі стрільбою стоячи, тому що якось не виходить у нього впоратися і з технікою, і з диханням у стрільбі. Ще я радий, що сьогодні хороший старт пробіг і Артем Тищенко - побачили його, як по трасі рухався. Трохи упевненості у стрільбі йому треба додати, тому що він може гарно стріляти та закривати усі мішені".

 • Як оцінює результати Богдана Цимбала на старті сезону

"Можливо, чекав трохи більшого від Богдана. Але якщо порівнювати його виступ у минулому році в грудні, то у цьому він жвавіший на трасі. І ногами добре два кола пробіг, практично не відставав від Підручного, Дудченка та Прими. Гадаю, що він спортсмен, з яким треба трохи допрацювати, враховуючи його специфіку. За його фізичними і психологічними даними упевнений, що він буде нормально готовий у потрібний час".

 • Про плани на персьют та естафету

"Загалом можу сказати по команді, що я задоволений виступом. Будемо тактично думати, хто завтра пробіжить персьют, а хто - ні. Тому що для нас дуже важливий старт і у неділю - естафета. Там буду вже дивитися і варіант з Тищенком. Але про це ще зарано говорити після фінішу, мені треба ще поспілкуватися зі спортсменами".

Як виступили українці на старті третього етапу у Гохфільцені

 • Артем Прима - 17-е місце на фініші, 41-е місце ходом (+1:12 хвилини від Йоганнеса Кюна), 58-е місце стрільба (1:00.4 хвилини на 10 мішеней)
 • Дмитро Підручний - 18-е місце на фініші, 28-е місце ходом (+56.1 секунд), 45-е місце стрільба (59 секунд)
 • Антон Дудченко - 27-е місце на фініші, 29-е місце ходом (+57.7 секунд), 93-е місце стрільба (1:07.9 хвилин)
 • Артем Тищенко - 48-е місце на фініші, 38-е місце ходом (+1:07.9 хвилин), 35-е місце стрільба (57.4 секунди)
 • Богдан Цимбал - 89-е місце на фініші, 84-е місце ходом (+1:56.8 хвилин), 64-е місце стрільба (1:01.6 хвилин).

Що далі

 • Субота, 11 грудня, 13:15. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
 • Субота, 11 грудня, 15:15. Жінки, естафета (4х6 км)
 • Неділя, 12 грудня, 12:25. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
 • Неділя, 12 грудня, 15:30. Жінки, гонка переслідування (10 км)

Вибір редакції

На початок