Робітниці заводу Tesla подали позов через сексуальні домагання

Робітниці заводу Tesla подали позов через сексуальні домагання

Робітниці заводу Tesla подали позов через сексуальні домагання
tesla.com

Вже друга працівниця заводу Tesla позивається до суду через "нездорові робочі обставини" та сексуальні домагання з боку працівників. За словами позивачок, менеджмент заводів знає про проблему сексизму, але не бореться з нею.

Проти компанії Tesla подано вже другу скаргу до суду через сексуальні домагання до працівниць заводу на робочих місцях. Про це повідомляє Reuters.

Еріка Клауд, працівниця лінії збірки на заводі Tesla заявляє, що її колишній менеджер обіймав та торкався її без її згоди, а також супроводжував це відвертими ремарками. За словами позивачки, після скарги до відділу кадрів, вона почала відчувати тиск на неї збоку інших менеджерів.

Раніше, 18 листопада, інша працівниця компанії Tesla Джессіка Барраза подавала аналогічну скаргу проти компанії.

"Поширена культура сексуальних домагань, яка включає щоденний шквал сексистської риторики та поведінки, включно з частими мацаннями, що відбуваються на заводі, є відомою для керівників та менеджерів та часто ними ж і вчиняється", — сказано у позовній заяві.

За повідомленням Reuters, компанія Tesla поки що не реагувала на цей епізод та не відповіла на письмові прохання про коментар.

Читайте також

Маск міркує над тим щоб залишити роботу та стати блогером

У Сальвадорі планують побудувати Біткоїн-сіті, що працюватиме на вулканічній енергії

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас

На початок