У Сальвадорі планують побудувати Біткоїн-сіті, що працюватиме на вулканічній енергії

У Сальвадорі планують побудувати Біткоїн-сіті, що працюватиме на вулканічній енергії

У Сальвадорі планують побудувати Біткоїн-сіті, що працюватиме на вулканічній енергії
Біткоїн. Фото: Unsplash

Уряд Сальвадора хоче побудувати коштом державних біткоїн-облігацій прибережне місто, що забезпечуватиметься геотермальною енергією від вулкана Кончагуа.

Як повідомляє BBC, про це сказав президент Сальвадору Наїб Букеле на рекламному заході Bitcoin в прибережному місті Мізата в суботу.

Букеле не назвав дати початку або закінчення будівництва, але сказав, що більша частина державної інфраструктури коштуватиме близько 300 000 біткойнів. Заявлено, що мешканці Біткоїн-сіті будуть звільнені від сплати усіх податків, окрім ПДВ.

Президент Сальвадора також пообіцяв, що місто включатиме все: “Житлові райони, комерційні райони, послуги, музеї, розваги, бари, ресторани, аеропорт, порт, залізниця - все, що присвячено біткоїну”.

Планується, що прибережне місто Біткоїн-сіті працюватиме на геотермальній вулканічній енергії, завдяки чому не залишатиме вуглецевого сліду.

Що відомо

  • Президент Сальвадора Наїб Букеле заявив про намір роздати дорослому населенню країни по 30 доларів у біткоїнах. На його думку, масове використання криптовалюти допоможе залучити інвестиції та підтримати економіку країни.
  • Сальвадор першим у світі зробив біткоїни офіційним платіжним засобом. Тепер ними можна розраховуватися в магазинах та платити податки.
  • У березні генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск повідомив про початок продажів його продукції за криптовалюту. Він також повідомив, що біткоїни, які його компанія отримає за автомобілі, які не будуть конвертовані в офіційну валюту і збережені в біткоїнах.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок