Смерть черкаської депутатки: з'явилися підозрювані

Смерть черкаської депутатки: з'явилися підозрювані

Смерть черкаської депутатки: з'явилися підозрювані
Фейсбук Олени Шевченко

У справі про смерть депутатки Черкаської міськради Олени Шевченко з'явилися підозрювані. Чотирьом медикам оголосили підозри, повідомила Суспільному речниця прокуратури Черкаської області Світлана Андрейченко.

У січні 2021 року депутатці робили операцію в приватній клініці, яка орендує приміщення у Першій міській лікарні. Однак, за словами директора департаменту охорони здоров’я Черкас Всеволода Кульчиковського, працював у приватному закладі медперсонал державної лікарні.

За словами Світлани Андрейченко, чотирьом працівникам черкаських медичних закладів повідомили про підозру. Йдеться про неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (частина 1 статті 140 Кримінального кодексу).

"Підозрювані під час операції припустилися помилок, через які виникли ускладнення, через що жінка померла у реанімації Черкаської обласної лікарні", – розповіла вона.

Що відомо

  • Олена Шевченко померла 18 січня. Їй було 37 років. У міській раді очолювала фракцію "За Майбутнє" й працювала заступницею директора департаменту фінансової політики, була головою бюджетної комісії.
  • Директор департаменту охорони здоров’я Черкас Всеволод Кульчиковський розповів, що операцію депутатці робили в приватній клініці, яка орендує приміщення у Першій міській лікарні. Однак, за його словами, працював у приватному закладі медперсонал державної лікарні.
  • Кримінальне провадження за статтею "Неналежне виконання обов’язків медичним або фармацевтичним працівником". Нині опитують усіх причетних осіб й призначили низку експертиз.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок