У Львові почали будувати акустичну концертну залу

У Львові почали будувати акустичну концертну залу

У Львові почали будувати акустичну концертну залу
Facebook

Концертну залу планують збудувати до кінця 2022 року. Будівлю розмістять на території Львівського державного музичного ліцею ім. Соломії Крушельницької.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики.

Нова будівля буде двоповерховою. У такій залі зможе перебувати 260-290 глядачів. Також буде проведена реконструкція приміщень Львівського державного музичного ліцею ім. Соломії Крушельницької. Вартість проєкту становить 43,8 млн грн.

"Виховання майбутньої музичної еліти — те, про що важливо говорити в контексті розвитку мистецької освіти. Будівництво акустичної концертної зали у Львові сприятиме цій меті", — вважає міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Він додав, що акустична концертна зала відкриє нові можливості для української музичної спільноти.

"Музиканти знають, що виконання в справжньому акустичному залі — це абсолютно інший рівень звучання", — зазначив міністр.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок