У Сумах завершився тур чемпіонату України з індорхокею

У Сумах завершився тур чемпіонату України з індорхокею

У Сумах завершився тур чемпіонату України з індорхокею
Фото: СДЮСШОР "Динамо"

У Сумах 6 грудня завершилися два турніри з індорхокею.

Після першого туру чемпіонату України серед чоловічих команд "Суперліги", який стартував 3 грудня, команда Сумської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи "Динамо" з двома перемогами і двома поразками посідає третє місце у турнірній таблиці.

Першими йдуть вінницька "ОКС-ШВСМ", другим – "ШВСМ-Олімпія". ОСДЮСШОР "Олімпія" з Вінниці та ОШВСМ-ХК "Фенікс" з Житомирщини посідають четверте та п’яте місця.

Другий тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги завершився 6 грудня. Шість команд з Сум та Броварів протягом трьох днів вели боротьбу на сумському паркеті. За підсумками двох турів перше місце посідає команда муніципального спортивного клубу "Сумчанка". Другими йдуть дівчата з сумського "Динамо". Команда Бориспільської ДЮСШ посідає третє місце. Нижче у турнірній таблиці розташувалися сумські команди обласної спортшколи, ІФК СумДПУ спортшколи "Динамо".

Фінальні тури чоловічого та жіночого чемпіонатів заплановані на лютий 2022 року.

Що відомо

  • У перший день турніру, 3 грудня, команда сумської СДЮСШОР "Динамо" зіграла два матчі проти команд з Вінниці й обидва програла. "ШВСМ-Олімпії" сумські "динамівці" поступились з рахунком 4:12, а "ОКС-ШВСМ" – 5:15. Поєдинок між "ОШВСМ-ХК "Фенікс" з Житомирської області та ОСДЮСШОР "Олімпія" з Вінниці завершився з рахунком 2:5.
  • Пряма трансляція чемпіонату 4 грудня на Суспільному Суми.
  • Пряма трансляція чемпіонату 5 грудня Суспільному Суми.
На початок