В Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень відсторонили від роботи 30 працівників

В Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень відсторонили від роботи 30 працівників

В Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень відсторонили від роботи 30 працівників
Фото: Суспільне Карпати

В Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень 9 грудня відсторонили від роботи 30 невакцинованих проти COVID-19 працівників. Про це Суспільному розповів начальник відділу кадрів дирекції Володимир Сосна.

За його словами, наразі у підприємстві не щепилися 10% працівників, а це — майже 100 людей. Частина з них взяли відпустку. Володимир Сосна каже, що це — представники різних професій, переважно робітничих.

До роботи в Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень допускають людей, які мають негативний ПЛР-тест, що діє 72 години.

"Усі приміські, пасажирські, вантажні поїзди у нас курсують відповідно до графіка. Люди перебувають на робочих місцях. Ми змушені були сьогодні переробити графіки чергувань, графіки відпусток, когось викликати з відпустки, щоб забезпечити цей перевізний процес. Трошки важкувато", — каже начальник відділу кадрів Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень.

Зі слів Володимира Сосни, працівники не вірили, що їх відсторонять від роботи.

"Ми людям дали накази на відсторонення. Вони подивилися, що це — серйозно, бо до того не вірили, що так буде. Працівники дивилися, як керівництво залізниці впорається з цією ситуацією: хто буде ті стрілки переводити, хто потяги відправлятиме, хто кнопки натискатиме. Вони не вірили в це", — каже Володимир Сосна.

За його словами, збоїв у роботі підприємства немає через відсторонення працівників. Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень обслуговує Івано-Франківську та Чернівецьку області, а також Рахівський район Закарпатської області.

Що відомо

  • Кабінет міністрів оприлюднив зміни до постанови "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19". Документ, зокрема, визначає дату, з якої в Україні розпочнуть відстороняти від роботи представників професій, що передбачають обов'язкову вакцинацію від COVID-19.
  • Відсторонення працівників та держслужбовців проводитимуть за наказом або розпорядженням керівника держоргану (держслужби) або підприємства, установи, організації з обов’язковим доведенням його до відома людям, які відсторонюються. Водночас строк відсторонення встановлюється "до усунення причин, що його зумовили".

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок