"Вмій протистояти". У Дніпрі провели виставку речей, які асоціюються з домашнім насильством

"Вмій протистояти". У Дніпрі провели виставку речей, які асоціюються з домашнім насильством

"Вмій протистояти". У Дніпрі провели виставку речей, які асоціюються з домашнім насильством
Суспільне Дніпро

В історичному музеї Дніпра в рамках акції "16 днів проти насильства" провели інтерактивну виставку-акцію “Вмій протистояти”. Показали принесені свідками та постраждалими речі, які асоціюються у них з домашнім насильством. Захід організувала громадська мережа «Пані патронеса».

Дніпрянка Марина Полях принесла телефон. Каже, з нього викликала працівників поліції, коли її бив чоловік. У черговий раз, коли жінка телефонувала до поліції, чоловік зламав телефон.

Психологиня “Пані Патронеси” Наталія Валовська розповіла про недопалки, які принесли на виставку.

“Ці недопалки тут знаходяться невипадково. Це історія однієї жінки, яку чоловік змушував їсти ці недопалки. Вона приходила на роботу в синцях, подряпинах, із слідами погашенихнедопалків. Завдяки її колезі, яка знала, як поводять себе постраждалі від домашнього насильства, вона з нею заговорила. Жінка лишилася живою, зараз із двома дітьми вже вільна”, - розповіла Наталія.

За даними старшого інспектора з особливих доручень сектору протидії домашньому насильству Дмитра Штеника, цьогоріч поліція Дніпра отримала 10 755 викликів щодо домашнього насильства. Правоохоронці склали 2967 адміністративних протоколів та відкрили 57 кримінальних проваджень. Також видали 1530 термінових приписів, які забороняють кривднику контактувати із постраждалою людиною.

Читайте також

- "Кулак - зброя невдахи": Дніпро та Кривий Ріг долучилися до акції "16 днів проти насильства"

- День боротьби проти насильства над жінками: в Україні на 45% зросла кількість скарг від потерпілих

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок