Підрозділ рівненського ЦНАПу відновив роботу у "Злата Плазі"

Підрозділ рівненського ЦНАПу відновив роботу у "Злата Плазі"

Підрозділ рівненського ЦНАПу відновив роботу у "Злата Плазі"
Фото: сайт торгового центру Злата Плаза у Рівному

У Рівному, яке вийшло із "червоної" зони, відновили надання послуг у відділенні ЦНАПу в ТЦ "Злата Плаза". За словами директорки ЦНАПу Наталії Майорової, найчастіше люди звертаються по консультацію щодо порталу Дія та для реєстрації місця проживання. До цього такі послуги надавали тільки у будівлі облради.

На період "червоної" зони усі послуги ЦНАП надавав у будівлі на майдані Просвіти,2.

"Була “червона” зона, було скупчення людей і адміністрація торгового центру хотіла уникнути скупчення, адже було багато звернень щодо порталу та застосунку Дія. Зараз напруга спала, тому було прийняте рішення додати наших адміністраторів і надавати повний спектр послуг, які затверджені над тими віддаленими робочими місцями ", – розповіла Суспільному 10 грудня директорка ЦНАПу Наталія Майорова.

За її словами, щодо відновлення роботи відділення ЦНАПу у торговому центрі надійшло тільки одне офіційне звернення від мешканця громади. Посадовиця зазначила: найчастіше люди звертаються до відділення саме за консультацією щодо порталу Дія.

"Якщо ж взяти в загальному, то найактивніше люди звертаються за реєстрацією місця проживання, за зняттям з місця проживання, отримання адресної картки. Це наші найпопулярніші послуги. Саме наше управління є суб'єктом реєстрації місця проживання в нашій громаді", – сказала Наталія Майорова.

Загалом у центрі можна буде отримати 145 видів адмінпослуг, серед яких видача довідок реєстрації місця проживання чи бізнесу, надання інформації про нерухоме майно з Державного реєстру речових прав та Державного земельного кадастру, консультації щодо паспортних послуг, реєстрації в електронній системі керування чергою відвідувачів тощо.

Відділення ЦНАПу працюватиме з понеділка по суботу з 10:00. У понеділок, середу та четвер – до 19:00, у вівторок – до 21:00, а у п'ятницю та суботу – до 17:00.

Що відомо

  • У торговому центрі "Злата Плаза" рівнянам з 8 листопада допомагають згенерувати в Дії COVID-сертифікат.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок