Велика Британія готова до подальшого діалогу щодо спрощення режиму поїздок громадян — МЗС

Велика Британія готова до подальшого діалогу щодо спрощення режиму поїздок громадян — МЗС

Велика Британія готова до подальшого діалогу щодо спрощення режиму поїздок громадян — МЗС
Фото: сайт МЗС

Велика Британія підтвердила готовність до подальшого діалогу з Україною щодо спрощення режиму поїздок громадян. Про це у середу, 8 грудня, повідомили у Міністерстві закордонних справ України за підсумками підготовчого засідання діалогу стратегічного партнерства України та Великої Британії у Лондоні.

“Ми продовжимо налагоджувати співпрацю задля спрощення подорожей громадян і, за наявності відповідних умов, робитимемо поступові кроки до спрощення режиму поїздок між нашими країнами”, — йдеться в ухваленому 8 грудня за підсумками підготовчого засідання спільному комюніке. Текст документа оприлюднило МЗС.

Про режим поїздок йдеться у пункті про безпеку і оборону. Там також повідомляється, що Україна та Велика Британія розглянуть можливості тіснішої співпраці у протидії спільним загрозам: від іноземної зловмисної діяльності, гібридних загроз, міжнародного тероризму та екстремізму до організованої злочинності.

Сторони будуть співпрацювати з питань безпеки кордонів та захисту критичної національної інфраструктури.

Спільне комюніке 8 грудня у Лондоні підписали міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і державна секретарка у закордонних справах і справах Співдружності націй та розвитку Елізабет Трасс.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський продовжив безвізовий режим в'їзду в Україну для громадян Великої Британії до лютого 2022 року. Україна, зі свого боку, веде переговори з Великою Британією про спрощення візового режиму для українських громадян.
  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Велика Британія виділить 1 млрд фунтів стерлінгів на підтримку України.

Читайте також

Британія долучається до дипломатичного бойкоту Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні – Джонсон

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світуСтаньте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок