Суд у Сумах продовжив тримання під вартою фотографа з Полтавщини, обвинуваченого у розбещенні дітей

Суд у Сумах продовжив тримання під вартою фотографа з Полтавщини, обвинуваченого у розбещенні дітей

Суд у Сумах продовжив тримання під вартою фотографа з Полтавщини, обвинуваченого у розбещенні дітей
Сумська обласна прокуратура

Суд у Сумах до 4 лютого продовжив строк тримання під вартою чоловіка, якого обвинувачують у зґвалтуванні та розбещенні дітей. Відомо, що він працював фотографом і мешкав у Полтавській області. Про це 8 грудня повідомили на сайті Зарічного районного суду в Сумах.

Чоловіка затримали 3 серпня 2020 року. Прокуратура підозрювала його у зґвалтуванні неповнолітньої дівчинки з Сумського району. Пізніше стало відомо про ще 7 випадків дій сексуального характеру щодо неповнолітніх дівчат.

Чоловіка обвинувачують за п'ятьма статтями Кримінального кодексу: зґвалтування, сексуальне насильство, статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, розбещення малолітньої, незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.

За такий список статей, якщо провину доведуть, він опиниться за ґратами на 15 років або довічно. Суд розглядає цю справу на закритих засіданнях. Наступне таке засідання заплановане на 20 грудня.

На минулому засіданні суду, яке відбулося 12 жовтня, обвинувачений та його захисник просили пом'якшити запобіжний захід і обрати домашній арешт. Вони також зазначали, що в матеріалах справи є позитивні характеристики обвинуваченого, документи, які підтверджують наявність ділових та соціальних зв`язків, постійне місце проживання. На їх думку, клопотання обґрунтовується винятково тяжкістю покарання. Про це йдеться в ухвалі суду.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою суд вперше ухвалив обвинуваченому у листопаді 2020 року. Тоді судове засідання тривало 15 годин. "Підозрюваний заявляв відводи прокурору, судді, змінив трьох адвокатів, скаржився на стан здоров’я, до нього приїжджала швидка медична допомога, йому викликали адвокатів з Полтави, для нього залучали захисників на безоплатній основі", - тоді повідомила речниця прокурора Сумської області Наталя Науменко.

Що відомо

  • У січні 2021 року прокуратура повідомила про сімох дівчат від 8 до 12 років, з якими чоловік, за версією слідства, вчиняв дії сексуального характеру. Слідству вдалось встановити, що дітей, які могли постраждати від дій чоловіка, більше. Проте, їхні батьки не погодились давати свідчення, бо діти без того пережили сильний стрес.
  • 1 серпня 2020 року до поліції звернулась жителька Сумського району, яка повідомила, що її 9-річна донька зустрічалась із дорослим чоловіком, який вчиняв дії сексуального характеру щодо неї. Дівчинка познайомилась з чоловіком у соцмережі. Декілька днів вони переписувались, а потім домовилися про зустріч. При цьому чоловік наполягав, щоб дівчинка нічого не розповідала батькам.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до спільноти у Viber

На початок