"Коли висота не має значення". Олег Плотницький став найкращим блокувальником матчу в Італії: відео

"Коли висота не має значення". Олег Плотницький став найкращим блокувальником матчу в Італії: відео

"Коли висота не має значення". Олег Плотницький став найкращим блокувальником матчу в Італії: відео
Sir Safety Perugia Volley

Волейболіст закінчив гру із чотирма заблокованими ударами.

Капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький був визнаний одним з найкращих гравців матчу чемпіонату Італії. Відбулося це за підсумками його матчу у складі "Перуджи" проти "Вібо-Валентії".

"Перуджа" Плотницького здобула восьму перемогу у чемпіонаті, здолавши "Вібо-Валентію" у трьох сетах. Плотницький також взяв участь у матчі, набравши шість очок.

Проте звання одного із найкращих гравців матчу Плотницький отримав не за результативну гру. Українець став лідером поєдинку за кількістю успішних спроб блокування.

Що сталося?

Матч проти "Вібо-Валентії" Плотницький закінчив з чотирма блоками. Це найкращий показник у складі обох команд: лише одному гравцю у складі "Перуджи" - Камілю Рихліцькі вдалося зробити два блоки.

Результативну гру Плотницького під час блокувань відзначили і у "Перуджі". Клуб підготував нарізку відеомоментів з усіма блокуваннями від капітана збірної України, підписавши його з наступними словами: "Коли висота не має значення".

Загалом у дев'яти матчах сезону 2021/22 Плотницький виконав сім блокувань. І чотири - саме в одній грі проти "Вібо-Валентії".

Як розпочався сезон для Олега Плотницького?

  • Сезон 2021/22 - третій для Плотницького у складі "Перуджи" і п'ятий загалом в Італії (ще два сезони капітан збірної України провів у "Монці").
  • Плотницький взяв участь у всіх дев'яти матчах "Перуджи" у чемпіонаті Італії сезону 2021/22.
  • Найрезультативнішим для Плотницького став матч сьомого туру проти "Равенни", у якому набрав десять очок.
  • У середньому за сезон у чемпіонаті Італії Плотницький набирає 3.7 очки.
  • "Перуджа" йде другою у чемпіонаті Італії, маючи 25 очок та на два матчі менше, аніж лідер - "Лубе Чівітанова" (28 очок).

Вибір редакції

На початок