В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно: програма

В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно: програма

В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно: програма Facebook

Фестиваль "Кіноподорож Баварією" проходитиме в Україні з 10 до 19 грудня. Перегляд фільмів буде безкоштовним для українських глядачів.

До програми увійшли чотири фільми, вироблені за підтримки федеральної землі Баварія. Половина з цих стрічок буде продемонстрована в Україні вперше, пише Arthouse Traffic.

У межах фестивалю будуть представлені одразу три роботи німецького кінорежисера та сценариста Маркуса Розенмюллера.

Його фільм "Раніше помер – довше пролежав" розповідає про 11-річного Себастіана. Хлопчик раптово дізнається, що його мати померла під час пологів, а не в автомобільній катастрофі. Відчувши провину та страх не потрапити до мами в рай через свої бешкетні витівки, хлопець вирішує заробити перепустку на небеса, ставши рок-зіркою.

Інший фільм "Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності" – кумедна фантазія, заснована на мрії кожного школяра – створення двійника, який робитиме уроки замість нього.

Читайте також: У Сумах розпочався міжнародний фестиваль документального кіно

Трійку комедій режисера завершує його нова картина – "Басейновий шериф" (2021), яка розповідає про боротьбу рятувальника та майстра з плавання проти знищення улюбленого місця роботи – басейну.

Окрім комедій до програми увійшла історична біографічна драма "Людвіг Баварський" від Марі Ноель і Петера Зера. У ній йдеться про Людвіга Другого Баварського, широко відомого як "казковий король" за його любов до мистецтва й невеликий інтерес до політичних та економічних процесів.

Протягом фестивалю стрічки можна буде подивитися мовою оригіналу з українськими субтитрами за посиланням.

Що відомо

  • У 2020 році онлайн фестиваль баварського кіно проходив з 13 по 20 листопада. До програми увійшли фільми "Тонні Ердман" режисерки Марен Аде, "Ласкаво просимо до Гартманнів" (режисера Симона Ферхоевена), "Зеленіше не стане – сказав садівник і полетів" (режисера Флоріана Ґалленберґера) та "25 км/год" (режисера Маркуса Ґоллера).

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше