Чернігівська «Десна» зіграла внічию з «Маріуполем»

. ФК "Десна"

Чернігівський футбольний клуб «Десна» зіграв внічию з «Маріуполем» у 17-му турі прем'єр-ліги. Матч пройшов сьогодні у Чернігові на стадіоні ім. Гагаріна і завершився з рахунком 3:3.

Відкрив рахунок півзахисник «Маріуполя» Олексій Кащук на 29-ій хвилині матчу. Другий м’яч у ворота «Десни» забив він же на 49-ій хвилині з пенальті.

Чернігівська «Десна» зіграла внічию з «Маріуполем». ФК "Десна"

На 51-ій хвилині півзахисник «Десни» Леван Арвеладзе забив перший гол у ворота «Маріуполя». На 56-ій хвилині рахунок зрівняв півзахисник чернігівського клубу Владлен Юрченко. Після нереалізованого пенальті на 75-ій хвилині, «Десна» забила втретє на 80-ій. Автор голу – півзахисник Вікентій Волошин.

ФК «Маріуполь» зрівняв рахунок на першій хвилині додаткового часу.

За результатами гри чернігівська «Десна» посідає 7 місце у турнірній таблиці. Наступний матч футбольний клуб зіграє 10 грудня на виїзді з ФК «Інгулець».