Українка Аліна Полозюк виграла "срібло" на етапі Кубка світу з фехтування серед юніорів FIE

Перша медаль для української рапіри в сезоні.

Українська рапіристка Аліна Полозюк стала срібною призеркою етапу Кубка світу з фехтування, що пройшов у румунській Тімішоарі.

Ці змагання стали першими для юніорської команди в цьому сезоні. Водночас медаль, яку здобула Полозюк, загалом стала першою для української рапіри в сезоні 2021/2022.

У груповому раунді 19-річна українка виграла 6 поєдинків із 6-ти та вийшла до туру прямого вибування з третім номером посіву. Завдяки цьому українська рапіристка пропустила свій перший бій в 1/64 фіналу.

Далі ж Полозюк виграла у співвітчизниці Єлизавети Чижикової (15:2), перемогла італійку Ірен Де Бьясіо (15:8), не залишила жодних шансів угорці Реці Ковач (15:2), після чого в 1/8 вибила з боротьби британку Тіган Вілльямс-Стюарт (15:13), а в бою за вихід у фінал розібралась із полькою Кароліною Журавською (15:5). Єдину зустріч, яку Полозюк програла в цей день, стало протистояння з лідеркою юніорського світового рейтингу - американкою Зандер Родес. У цьому бою українка поступилась із рахунком 12:15.

Попри поразку, Полозюк встановила особистий рекорд - вона вперше піднялась на п'єдестал пошани на юніорському етапі Кубка світу. Раніше їй вдалось подібне лише на змаганнях кадетського циклу.

До слова, ще одна українка була близькою до того, аби потрапити в топ-8 на змаганнях у Тімішоарі. Крістіна Петрова показала 9-й результат, програвши в 1/8 фіналу росіянці Аріні Камальдіновій (9:15).

• Аліна Полозюк - 19-річна рапіристка з Миколаєва, другий номер дорослої збірної України з фехтування на рапірах.
  • Українка посідає сьоме місце у юніорському світовому рейтингу.
  • До "срібла" в Тімішоарі найкращим результатом української фехтувальниці буо 28-ме місце на юніорському етапі Кубка світу в Бохумі, Німеччина.

• 8 січня, субота. Кубок світу (юніори, рапіра). Удіне, Італія
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу