У Херсоні через обрізку гілля дерев обмежили рух громадського транспорту

У Херсоні через обрізку гілля дерев обмежили рух громадського транспорту

У Херсоні через обрізку гілля дерев обмежили рух громадського транспорту
Фото: Суспільне Херсон

На чотири години на проспекті Ушакова в Херсоні в суботу зупинили рух тролейбусів і обмежили рух транспорту від провулка Козацького до вулиці Суворова. Що стало причиною, дізнавалися кореспонденти Суспільного.

На одній із центральних вулиць Херсона обрізають гілки дерев, які нависають над контактною мережею тролейбусних ліній електропередачі. Це масштабні планові роботи на замовлення департаменту міського господарства, говорить виконувач обов’язків директора департаменту Віталій Лисенко.

"Згідно з нашим планом, передбачено обрізання механізованим способом 622 одиниць дерев на суму 848 тисяч гривень. Це по проспекту Ушакова від набережної до площі Привокзальної. Що стосується обрізання дерев ручним способом, то на сьогодні планами робіт департаменту передбачення обрізання 644 дерев на суму 90 тисяч гривень" - каже Віталій Лисенко.

За його словами обрізку дерев проводять для збільшення видимості водіями дорожніх знаків і перехресть, убезпечення електричних дротів від пошкодження гілками.

"Це робиться в вихідні дні - в суботу, і в неділю, бо дуже велике навантаження транспортних засобів, і неможливо в будні дні виконувати такі види робіт, як санітарна обрізка дерев на проспекті Ушакова", - каже виконуючий обов'язки директора департаменту.

Попередження про такі роботи та обмеження руху транспорту є на сайті міської ради та в соцмережах. Але не всі херсонці знають про це.

Херсонка Любов Вікторівна говорить, простояла на зупинці 15 хвилин.

"Ось я прийшла на зупинку, немає тролейбуса, чому – не знаю, ніхто нічого не оголошував. Я сама заглядаю в соцмережі, ніякого оголошення не було", - розповідає жінка.

Херсонець Петро теж чекав із пів години, як тепер добиратися, не знає. Чоловік вважає, що обрізати дерева потрібно в нічний або вечірній час, коли менше дерев та транспорту.

Обрізані гілки, за рішенням міськради, говорить Віталій Лисенко, як соціальну допомогу нададуть тим, хто потребує.

Ольга Ляшок

Що відомо:

  • В суботу, 4 грудня, у Херсоні через обрізку гілок дерев, які нависають над тролейбусними лініями, тимчасово буде призупинений рух тролейбусів. Також частково обмежать рух іншого виду транспорту в центрі міста.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок