Футболіст Еріксен провів перші тренування після серцевого нападу на Євро-2020

Футболіст Еріксен провів перші тренування після серцевого нападу на Євро-2020

Футболіст Еріксен провів перші тренування після серцевого нападу на Євро-2020
AP

Тренується півзахисник збірної Данії у своєму першому клубі.

Півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен провів перші тренування після того, як у нього зупинилося серце під час матчу чемпіонату Європи-2020.

Еріксен переніс серцевий напад у матчі першого туру Євро-2020 проти Фінляндії, що відбувся у червні 2021-го. Після цього його госпіталізували та вживили під шкіру дефибрілятор.

Читайте також: Крістіану Еріксену імплантували під шкіру дефібрилятор та виписали з лікарні. Що чекає на нього далі

Наприкінці жовтня клуб Еріксена "Інтер" повідомив, що футболіст не зможе продовжити кар'єру у їхньому складі. Данця тимчасово усунули від спортивної активності до кінця сезону: в Італії гравців із серцевими порушеннями недопускають до змагань.

Не отримавши дозволу тренуватися в Італії, Еріксен відправився у Данію. Представники місцевого клубу "Оденсе" повідомили, що півзахисник тренується разом із ними.

"Еріксен звернувся до нас, і зараз він самостійно тренується. Це логічно для нього, оскільки він грав тут у молодіжній команді та жив поруч. Дуже раді допомогти йому з тренуваннями", - зазначив представник "Оденсе" у коментарі Reuters.

Водночас, в "Оденсе" не конкретизували, коли саме Еріксен почав тренування на базі клубу та скільки саме планує там тренуватися.

Що відомо

  • Крістіан Еріксен виступав у складі юнацьких команд "Оденсе" до 2009 року, після чого його продали у "Аякс" за 1.5 мільйони євро. Саме у складі нідерландської команди футболіст почав отримувати виклик у збірну Данії.
  • На дорослому рівні Еріксен виступав у складі трьох клубів - "Аякса" (2009-2014 роки), "Тоттенгема" (2014-2020) та "Інтера" (2020-2021).
  • "Інтер" дозволить Еріксену вільно покинути клуб у разі, якщо він захоче піти з команди.

Вибір редакції

На початок