Рада ратифікувала Нагойський протокол для збереження довкілля України

Рада ратифікувала Нагойський протокол для збереження довкілля України

Рада ратифікувала Нагойський протокол для збереження довкілля України

Верховна рада України 2 грудня ратифікувала Нагойський протокол про рівноправний розподіл вигід від використання генетичних ресурсів. Він стимулюватиме збереження природних ресурсів та покращить міжнародний імідж України як країни, для якої питання збереження довкілля є одним з пріоритетних.

За відповідний законопроєкт проголосували 230 народних обранців.

Як відомо, Україна у 2011 році підписала Нагойський протокол.

Він передбачає належне фінансування, сприяючи таким чином збереженню біологічного різноманіття і сталому використанню його компонентів. Нагойський протокол застосовується також до традиційних знань, пов’язаних з генетичними ресурсами.

Читайте також: Вчені відкрили нову хворобу, яку спричиняє забруднене довкілля

Зазначається, для України з багатими природними ресурсами, інтеграція до міжнародних правил та процедур використання стимулюватиме збереження природних ресурсів як джерела прибутку та покращення навколишнього середовища.

Читайте також: Кліматична нейтральність та Green deal. Як Україні підвищити свою екологічну ефективність

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок