Раду директорів Disney вперше в історії компанії очолить жінка

Раду директорів Disney вперше в історії компанії очолить жінка

Раду директорів Disney вперше в історії компанії очолить жінка
. С'юзан Арнольд, фото: The Walt Disney Company

Рада директорів Disney обрала своєю новою главою свою членкиню С’юзан Арнольд. Вона стане першою жінкою на такій посаді за 98-річну історію існування компанії.

Про це йдеться в заяві Disney від 1 грудня.

Арнольд очолить раду директорів з 31 грудня – після того, як завершиться термін повноважень нинішнього глави Роберта Айґера. Він був главою ради директорів Disney протягом 15 років і у 2020-му оголосив про наміри піти у відставку.

Після оголошення про призначення Арнольд заявила, що "прагне продовжити втілювати довгострокові цілі акціонерів Disney" і співпрацювати з виконавчим директором компанії Бобом Чапеком для розвитку її "творчої довершеності й інновацій".

Як зазначає CNBC, Айґер на посаді глави ради директорів Walt Disney зосередився на розширенні онлайнової присутності компанії та поглинанні інших виробників анімаційних і кінофільмів, зокрема Pixar, Marvel, LucasFilm і 21st Century Fox.

64-річна С’юзан Арнольд останні 14 років була членкинею ради директорів Walt Disney. До призначення вона обіймала керівні посади в крупних американських компаніях (зокрема McDonald’s і Procter & Gamble) та вісім років очолювала інвестиційну фірму Carlyle Group.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок