У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання

У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання

У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання
Суспільне Полтава

У 109-му мікрорайоні обласного центру 1 грудня ввечері почали відновлювати теплопостачання. Про це Суспільному розповів місцевий житель Валерій Горобець. Без тепла близько п’яти тисяч полтавців там від ранку. Обласне підприємство «Полтаватеплоенерго» залишило багатоповерхівки без опалення, бо закінчився термін угоди щодо надання послуги між «Полтаватепло». Нову підписали 1 грудня ввечері.

Півтора десятки будинків 109-го мікрорайону у Полтаві 1 грудня без тепла. Цьогорічний опалювальний сезон там забезпечувало обласне підприємство «Полтаватеплоенерго» замість міського «Полтаватепло». Останнє до початку сезону не встигло модернізувати котельну. А обласне погодилося надавати послуги лише до 1 грудня.

У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання
Котельня на вулиці Квітучій. Суспільне Полтава

"Ми обмежені нашою технічною можливістю. Технічна можливість у постачанні теплової енергії у нас буде лише до того, як температура зовнішнього повітря не опуститься нижче -5. Термін тієї угоди, яка була укладена на початку листопада, закінчився фактично вчорашнім днем, тобто 30-тим листопада. Сьогодні – це перший день, коли вже ми не маємо надавати послуги", - каже речник підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

"Я навіть позавчора квартирку відчиняла, балкон відчиняла, провітрювала. Нормально топили. Я так вірила всім, не може ж бути, щоб людям відімкнули посеред зими тепло", - говорить жителька 109-го мікрорайону Полтави Валентина Гриндюк.

У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання
Від ранку 1 грудня в будинках 109-го мікрорайону зникло тепло. Суспільне Полтава

У міськраді під час засідання міської комісії із надзвичайних ситуацій 1 грудня ухвалили надати можливість «Полтаватепло» укласти договір з «Полтаватеплоенерго» на постачання газу без проведення тендерної процедури. Під час засідання заступник міського голови Євген Ричка повідомив, що всі роботи на котельні «Полтаватепло» завершені і необхідні документи для закупівлі газу направили до «Нафтогазу». Поки вони перебувають на розгляді, опалюватиме будинки буде обласне підприємство.

У 109-му мікрорайоні Полтави відновили теплопостачання
Аби тепло відновили, слід було укласти нову угоду. Суспільне Полтава

"Саме на підставі цього рішення тепер «Полтаватепло» може звернутися до «Полтаватеплоенерго» і підготувати той текст угоди, який безпосередньо буде відповідати інтересам мешканців 109-го", - розповідає речник підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

Як розповів Суспільному Олександр Циганок, угоду підприємства підписали ввечері. Тепло у будинки мікрорайону вже почали подавати. Опалювати багатоповерхівки обласне підприємство має до 10-го грудня, сказав керівник «Полтаватепло» Олександр Пороскун.

На початок