Експерша ракетка Великої Британії Конта оголосила про завершення кар'єри

Експерша ракетка Великої Британії Конта оголосила про завершення кар'єри

Експерша ракетка Великої Британії Конта оголосила про завершення кар'єри
AP

30-річна тенісистка виступала на професійному рівні 13 років, але продовжувати кар'єру не планує.

Колишня перша ракетка Великої Британії Йоганна Конта оголосила про завершення кар'єри у професійному тенісі. Відповідне звернення з'явилося на її сторінці у Twitter.

Конта закінчила виступи у 2021 році ще у серпні, взявши участь на турнірі у Цинциннатті. Там британська тенісистка вилетіла у першому ж раунді від чешки Кароліни Мухової.

2021 рік закінчився для Конти перемогою на домашньому турнірі в Ноттінгемі. Проте продовжувати кар'єру британська тенісистка наміру немає.

Що сказала Конта про завершення кар'єри?

Британська тенісистка не пояснила, чому саме закінчує кар'єру. Проте вдячна за роки, які провела у професійному тенісі.

"Моя кар'єра гравчині підійшла до кінця, і я неймовірно вдячна за те, якою вона виявилася. Усе вказувало на те, що я не маю займатися цим. Однак моя удача матеріалізувалася у людях, які приходили у моє життя та впливали на нього. Завдяки власній стійкості та під керівництвом інших я змогла втілити у життя свої мрії", - написала Конта.

Останні кілька сезонів Конта мала проблеми з правим коліном. Ще у червні вона звертала увагу, що буде розглядати питання подальших виступів у тенісі через цю травму.

Хто така Йоганна Конта

  • Конта народилася у Австралії у сім'ї угорців. У віці 14 років вони переїхали до Великої Британії, а у 2012-му Йоганна змінила громадянство на британське.
  • Саме Конта стала найуспішнішою британською тенісисткою за останні 30 років. У 2017 році вона дійшла до півфіналу Вімблдону, а також проходила до цієї стадії на Australian Open (2016 рік) та Ролан Гаррос (2019 рік).
  • Найвищим досягненням Конти у рейтингу WTA стало четверте місце. Цієї позначки вона досягла у липні 2017 року.
  • На рахунку Конти чотири титули WTA: крім турніру у Ноттінгемі, вона здобувала перемоги у Станфорді (2016 рік), Сіднеї та Маямі (обидва - 2017 рік).
  • За підсумками 2021 року Конта опустилася на 113-е місце у рейтингу WTA.

Вибір редакції

На початок