Зеленський внесе до Ради закон про "економічний паспорт українця". Що це означає

Зеленський внесе до Ради закон про "економічний паспорт українця". Що це означає

Зеленський внесе до Ради закон про "економічний паспорт українця". Що це означає
Офіс президента

Президент пообіцяв внести до 10 грудня закон "Про економічний паспорт українця". Передбачається, кошти, які отримуватиме держава з ренти природних ресурсів України накопичуватимуться на рахунках українських дітей. З повноліття вони зможуть використати ці гроші на освіту чи придбання житла.

"Закон 5600 дуже важливий, який збільшує ренту (плату) за використання природних ресурсів кожного українця", — заявив Зеленський.

"Тому до 10 грудня я вношу законопроєкт "про економічний паспорт українця". Кошти за користування надрами накопичуватиметься на персональних рахунках дітей. По досягненню повноліття вони зможуть витратити їх на освіту та життя в Україні", — сказав Зеленський.

"Наші олігархи стануть інвесторами в майбутнє наших дітей!", — додав він.

Що відомо

  • 1 грудня президент України Володимир Зеленський виступив в парламенті зі щорічним посланням.
  • Верховна рада підтримала у другому читанні так званий "ресурсний" або "податковий" законопроєкт №5600, який передбачає зміни до Податкового кодексу. Дискусії навколо цього проєкту точаться близько пів року: представники бізнесу виступають проти збільшення податкового навантаження, утім автори переконують, що документ сприятиме протидії ухиленню від оподаткування, зменшить рівень тіньової економіки та наповнить бюджет.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок